اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

چهل‌وسومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در مازندران برگزار می‌شود

چهل‌وسومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در مازندران برگزار می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف مازندران با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی از برگزاری مرحله استانی چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در مازندران خبر داد و اظهار داشت: این دوره از مسابقات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در دو روز برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه "چهل و سومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه 18 و 19 شهریورماه در بابل برگزار می‌شود" افزود: آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) بابل میزبان این دوره از مسابقات است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی چهل و سومین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف تحت تدابیر ویژه توصیه‌های پزشکی و با رعایت کامل فاصله‌گذاری‌ها برگزار خواهد شد.

حیدری خاطرنشان کرد: خواهران در روز سه‌شنبه 18 و برادران در روز چهارشنبه 19 شهریورماه در نوبت‌های صبح و عصر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و در هر نوبت 25 نفر در محل برگزاری مسابقات حضور دارند تا هیچ‌گونه تجمعی صورت نگیرد.

وی با اشاره به استقرار دائمی نمایندگان مرکز بهداشت در محل برگزاری مسابقات بیان داشت: محل برگزاری مسابقات به‌صورت مرتب ضدعفونی شده و به همراه آوردن همراه توسط شرکت‌کنندگان ممنوع است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: این دوره از مسابقات با توجه به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی حضور عموم مردم نخواهیم داشت و تنها متسابقین به صورت محدود و در زمان‌های مشخص شده در محل برگزاری مسابقه حضور پیدا خواهند کرد و پس از قرائت محل برگزاری مسابقه را ترک می‌کنند./ روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران

کپی