اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

کارنامه فرهاد مجیدی در استقلال

کارنامه فرهاد مجیدی در استقلال

با شکست شب گذشته استقلال برابر تراکتور،فصل برای آبی ها که با شکست برابر ماشین سازی شروع شده بود به اتمام رسید

استقلال پر از حاشیه در هفته گذشته به تراکتور در فینال حذفی باخت تا سایت رسمی باشگاه خیلی سریع از صحبت با استراماچونی برای بازگشت خبر دهد.

استقلال که فصل را با استراماچونی شروع کرده بود و بعد ازسال ها به صدر جدول رسیده بود در نیمه راه مجیدی را سکاندار خود دید و در نهایت با دونایب قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی به کار خود پایان داد.فرهاد که در قول سه گانه خودش به هواداران قهرمانی جام حذفی را هم تعهد کرده بود، نتوانست به وعده خودش جامه عمل بپوشاند و بعد از نیم فصل از هدایت آبی ها کنار رفت اگرچه با نمایش دیروز تیم او  در نیمه دوم شایسته چیز بیشتری بود .

 

 
قیمت تکرارنشدنی تجهیزات ورزشی (فقط امروز)

آخرین شادی فرهاد مجیدی روی نیمکت استقلال که شب گذشته بعد از گل امیر ارسلان مطهری شکل گرفت؛ شادی دیوانه‌وار زیر سخت‌ترین فشارها و هجمه‌ها. او امیدوار بود با ثبت گل سوم تیمش، همه چیز را به نفع خود تغییر دهد اما بدشانسی به مجیدی و شاگردانش امان نداد.

مجیدی در این نیم فصل 21بار روی نیمکت آبی ها در لیگ برتر،لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی نشست و تنها موفق به کسب 9پیروزی شد. او در این رقابت ها 8بار به تساوی رسید و با چهار شکست به کار خود پایان داد.تیم تحت هدایت او  در این مدت 38بار موفق شد دروازه حریفان باز کند و 22بار نیز توپ از خط دروازه تیمش عبور کردِ.

کسب 2پیروزی در پلی آف  لیگ قهرمانان آسیا، و جام حذفی و تنها پنج برد در لیگ برتر کارنامه مجیدی در استقلال است ؛درحالیکه خوردن 22گل با میانگین بیش از یک گل در هر بازی نیز نشان می دهد تیم او در خط دفاعی مشکلات فراوانی داشته است.هر چند زدن 38گل در این مدت از نقاط قوت تیم او در این مدت با وجود مثلث دیاباته ،قایدی و مطهری بوده است.

مجیدی که خیلی زودتر از انتظار به نیمکت استقلال رسید،خیلی زود هم از این تیم دور شد ./ ورزش سه

 

کپی