اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

تست کرونای استقلالی‌ها در غیاب 6 بازیکن/ فقط یک نفر از دستیاران مجیدی حضور داشت

تست کرونای استقلالی‌ها در غیاب 6 بازیکن/ فقط یک نفر از دستیاران مجیدی حضور داشت

در تست کرونایی که صبح امروز بازیکنان استقلال برای شرکت در لیگ قهرمانان آسیا دادند فقط یکی از اعضای کادر فنی فرهاد مجیدی حضور داشت.

تیم فوتبال استقلال چند روز دیگر باید تهران را به مقصد دوحه ترک کنند تا برای مسابقات قهرمانی لیگ آسیا  آماده شوند به همین دلیل اعضای تیم استقلال امروز در مجموعه انقلاب تست کرونا دادند که 6 نفر از بازیکنان این تیم در این آزمایش‌ها حضور نداشتند.

علی کریمی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، محسن کریمی و در تست‌های انجام شده حضور پیدا نکردند و ظاهرا ورویا غفوری نیز برای انجام تست در مجموعه انقلاب حاضر نشد.

در صورتی که باشگاه استقلال با فرهاد مجیدی قطع همکاری کرده دستیاران وی در محل تست‌های کرونا حضور پیدا نکردند و تنها صالح مصطفوی از بین اعضای کادر فنی در تست کرونا شرکت کرد.

ظاهرا مصطفوی تنها عضو کادر فنی است که قصد ادامه همکاری با آبی‌پوشان را دارد زیرا بقیه نفرات خود را به کادر پزشکی معرفی نکردند.

به گزارش فارس، تیم فوتبال استقلال از روز 25 شهریور ماه در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت خواهد کرد و آبی‌پوشان هنوز تکلیف کادر فنی خود را نمی‌دانند./ فارس

کپی