اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

بلوای بامدادی در فرودگاه مهرآباد/ از حمله نافرجام به مجیدی تا کتک‌کاری بازیکنان با افراد ناشناس

بلوای بامدادی در فرودگاه مهرآباد/ از حمله نافرجام به مجیدی تا کتک‌کاری بازیکنان با افراد ناشناس

بامداد امروز اتفاقات عجیبی در فرودگاه مهرآباد برای کاروان استقلال رخ داد که در نهایت منجر به کتک‌کاری شد.

کاروان تیم فوتبال استقلال بعد از شکست در فینال جام حذفی حدود ساعت ۱:۳۰ دقیقه بامداد امروز(جمعه) به تهران و فرودگاه مهرآباد رسید. بازیکنان و اعضای کادر فنی در حال تحویل گرفتن چمدان‌های خود بودند که چند هوادار منتسب به باشگاه استقلال به سمت مجیدی آمدند و با لحنی تند او را مواخذه کردند و دلایل باخت را جویا شدند. در همین بین اعضای کادر فنی به همراه چند بازیکن مداخله کردند و ماجرا را فیصله دادند.

ولی این پایان کار نبود. در ادامه مجیدی تک تک بازیکنان را در آغوش گرفت و با آنها خداحافظی کرد و زودتر از جمع آنها جدا شد و فرودگاه را ترک کرد. بایکنان هم با فاصله چند دقیقه‌ای به محوطه بیرونی فرودگاه رسیدند که به یک باره اتفاقات عجیبی رخ داد. چند فرد ناشناس که بازهم خود را منتسب به باشگاه استقلال می‌دانستند به سمت بازیکنان یورش بردند و الفاظ رکیکی را علیه سید حسین حسینی و فرشید اسماعیلی به کار بردند. همین مساله باعث شد تا روزبه چشمی از کوره در برود و برای حمایت از بازیکنان هم‌تیمی به سمت چند نفری که فحش داده بودند حمله کند.جالب است که فرزاد مجیدی هم جزو نفراتی بود که به آن افراد ناشناس حمله کرده بود.

این حمله چشمی ومجیدی منجر به بالاگرفتن دعوا و درگیری فیزیکی طرفین بود. چند بازیکن استقلال با آن چند فرد ناشناس به طور جدی وارد درگیری فیزیکی شدند و سرانجام پس از چند دقیقه با دخالت مسوولان فرودگاه و مردم و همچنین دیگر بازیکنان استقلال غائله خاتمه پیدا کرد.

به طور قطع تا پایان امروز شاهد اخبار جدیدی از این اتفاق تلخ خواهیم بود. اینکه این افراد از کجا آمده بودند و نیت خاصی داشتند یا خیر. اینکه دقیقا چه چیزی گفته شده که روزبه چشمی اینگونه از کوره در رفته و به سمت آنها حمله کرده است.

حالا استقلال در بدترین فرم ممکن باید خودش را آماده حضور در لیگ قهرمانان آسیا کند. آنها سرمربی ندارند و برای فصل جدید بازیکن جدیدی جذب نشده است و جو درون تیم هم اصلا مساعد نیست.

آنها در فینال جام حذفی مقابل تراکتور با نتیجه سه بر ۲ شکست خوردند تا با ۲ نایب قهرمانی فصل را به پایان برسانند و دستشان برای دومین سال متوالی به هیچ جامی نرسد.

روزبه چشمی مدافع تیم فوتبال استقلال در متن این درگیری‌ها بود، او که در بازی برابر تراکتور فرصت حضور در زمین را پیدا نکرد نسبت به اتفاقات داخل فرودگاه واکنش نشان داد و در یک استوری اینستاگرامی حرف‌های جالبی را بر زبان آورد.

بخشی از صحبت‌های چشمی که به نظر می‌رسد خطاب به مدیریت باشگاه است: "چند نفر به طرز مشکوکی اومدن جلوی سرمربی و بازیکنان و شروع کردن به توهین با الفاظ رکیک، چند بار تذکر دادیم اما لحظه به لحظه رفتارشون بدتر شد، قشنگ مشخص بود که از جایی خط گرفته بودن، اینها هوادار واقعی استقلال نبودن، هوادار واقعی استقلال هیچوقت به سرمربی و بازیکن تیم خودش حمله و فحاشی نمی کنه، تیمی که یه هفته قبل دربی برده چرا باید با این رفتار مواجه بشه؟"

"این یه نقشه تابلو بود و اولین بارم نیست که چنین رفتاری رو شاهدیم. خواهشم از هوادارا اینه که با چهار تا ویدیو این صحنه هارو قضاوت نکنن. یه خسته نباشیدم باید به همه اونایی بگیم که هدفشون باختن استقلال بود و خوشحال میشن که مربی و بازیکن نصف شب بدون مراقبت حرفه ای فحش بخورن و مورد حمله قرار بگیرن و واکنش هم که نشون دادیم با خط دهی میخوان اسمش رو بذارن اقدام علیه هوادار."

توضیحات کامل چشمی را در ادامه و در تصویر استوری که گذاشته است خواهید دید./ایرنا

 

کپی