اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

رسولی:مقداری فشنگ در آلمان اندوخته داریم

رسولی:مقداری فشنگ در آلمان اندوخته داریم

سخنگوی فدراسیون تیراندازی گفت: اگر مسابقات بین‌المللی تیراندازی آنلاین برگزار شود، ما هم به درخواست مربیان در آن مسابقات حضور خواهیم داشت.

ناصر رسولی در خصوص ادامه تمرینات ملی‌پوشان اظهار کرد: دور دوم تمرینات تفنگ در حال انجام است. قرار است تمرینات به صورت مستمر ادامه داشته باشد و تنها ملی‌پوشان میان هر مرحله استراحت کوتاهی داشته باشند. براساس برنامه مربیان تمرینات را پیش می‌بریم.

سخنگوی فدراسیون تیراندازی در ادامه در خصوص سلامت ملی‌پوشان گفت: خدارا شکر همه ملی‌پوشان تا این لحظه در وضعیت خوبی هستند و مشکلی وجود ندارد. ملی‌پوشان تپانچه در حال استراحت هستند و فروغی هم در دور جدید به تمرینات اضافه خواهد شد.

وی در ادامه گفت: قطعا بیماری بر روی آمادگی جسمانی تاثیر دارد و فروغی هم کمی دچار ضعف جسمانی شده است، قطعا با شروع تمرینات مجددا قوای جسمانی اش باز خواهد گشت و نیاز به کمی زمان دارد.

سخنگوی فدراسیون تیراندازی در خصوص برگزاری مسابقات آنلاین گفت: کمیته مسابقات بر روی این موضوع کار می‌کند. قطعا این موضوع نیاز به زیرساخت‌هایی دارد که برای انجامش در حال پیگیری هستیم.

رسولی در پاسخ به این سوال که آیا امکان حضور ملی‌پوشان در مسابقات بین‌المللی آنلاین وجود دارد گفت: باید بررسی و مقدمات آن را فراهم کنیم. اگر کشوری مسابقاتی را برگزار کند ما هم با درخواست مربیان در آن مسابقات شرکت خواهیم کرد.

وی در خصوص فشنگ‌های خریداری شده و مانده در آلمان  گفت: واردات فشنگ قوانین و ضوابط خاصی دارد چیزی که حمل می‌شود فشنگ است. قانون هر چقدر که اجازه بدهد می‌توانیم بیاوریم. هر مقدار هم که بماند می‌توانیم در مرحله بعدی وارد کنیم. در حال حاضر مقداری اندوخته در آلمان داریم که هر زمان مسیرها گشایش شود می‌توانیم بیاوریم./ایسنا

کپی