اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹

کولر هوشمندی که از راه دور کنترل می شود

کولر هوشمندی که از راه دور کنترل می شود

در هوای گرم تابستان استفاده از کولر گازی بسیاری رایج است. روش‌هایی نیز وجود دارند که شما کولر گازی خود را از راه دور کنترل کنید. مثلا پیش از رسیدن به خانه کولر را روشن کنید.

کولر گازی هوشمند موسوم به «سیلو بریز پلاس» مانند ترموستات عمل می‌کند. با استفاده از کنترل کننده هوشمند کولر گازی سیلو بریز پلاس شما می‌توانید کولر خود را از هر کجا و در هر زمان کنترل کنید.
این کنترلر هوشمند و قابل استفاده با وای فای با قابلیت استفاده از برنامه‌های هوشمند برای iOS، اندروید و وب کار می‌کند. کنترلگر سیلو بریز پلاس دارای یک اکوسیستم غنی است که شامل ویژگی‌هایی از قبیل: برنامه ریزی هفتگی، برنامه ریزی موقعیت مکانی، کنترل دامنه، نظارت بر وضعیت فیلتر و موارد دیگر است.
با استفاده از این ابزار می‌توانید آب و هوای داخلی را خودکار کرده و از حسگر دما و رطوبت برای رسیدن به دمای دقیق اتاق مورد نظر خود استفاده کنید.

این کنترل کننده هوشمند کولر گازی حتی می‌تواند بدون اتصال وای فای کار کند. کافیست به سادگی از دکمه‌های لمسی در دستگاه استفاده کنید تا قدرت و حالت‌ها و موارد دیگر را کنترل کنید. افزون بر این ها، می‌توانید آن را به تلفن هوشمند خود متصل کنید تا از هرجایی مدیریت شود. علاوه بر این، این کنترل کننده هوشمند AC به کاهش هزینه‌های انرژی کمک می‌کند.

کپی