اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

برگزاری عزاداری‌های محرم در نظم و امنیت کامل

برگزاری عزاداری‌های محرم در نظم و امنیت کامل

رئیس پلیس پایتخت از هیات و دستجات عزاداری در همکاری با خادمان خود در نیروی انتظامی و رعایت دستور العمل های بهداشتی قدردانی کرد.

سردار حسین رحیمی، با قدردانی از  همکاری هیات و دستجات عزاداری با ماموران پلیس و نیز قدردانی بابت رعایت دستور العمل های بهداشتی، گفت: قیام امام حسین علیه السلام، اسلام را بیمه کرد و اگر نبود شهادت و قیام آن بزرگوار، بدون شک الان هیچ اثری از اسلام ناب محمدی (ص) نبود. امسال نیز در سالگرد این قیام مردم ایران نشان دادند که راه آن امام را همچنان ادامه می دهند.

وی ادامه داد: با تدبیر و تلاش های صورت گرفته، عزاداری  دهه اول محرم امسال در پایتخت با رعایت ضوابط و پروتکل های ستاد مقابله با کرونا و در کمال نظم و امنیت و بدون هیچگونه مورد خاصی برگزار شد.


رئیس پلیس پایتخت با قدردانی از هیات و دستجات عزاداری در همکاری با خادمان خود در نیروی انتظامی و رعایت دستور العمل های بهداشتی، افزود: در ایام سوگواری و عزای سید و سالار شهیدان، یگان های انتظامی، ترافیکی و امداد حضوری فعال و پر رنگی داشتند.

رحیمی با اشاره به اینکه با شروع محرم کلیه مقرهای پلیس پایتخت به نشانه عزا سیاهپوش شده اند و شال عزا گردن آویز کارکنان پلیس پایتخت شد، افزود: خدمتگزاری به عاشقان و محبان امام حسین علیه السلام را برای خود افتخار بزرگی می دانیم.

/ایسنا 

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی