اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

رویترز: نتانیاهو و مشاوران ترامپ دوشنبه به امارات می‌روند

رویترز: نتانیاهو و مشاوران ترامپ دوشنبه به امارات می‌روند

خبرگزاری رویترز به نقل از منابعی نوشت که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی به همراه مشاوران رئیس جمهور آمریکا فردا دوشنبه راهی امارات عربی متحده خواهند شد.

خبرگزاری رویترز یکشنبه به نقل از منابعی نوشت که «بنیامین نتانیاهو»، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی فردا دوشنبه راهی امارات عربی متحده خواهد شد.

به گفته این منابع، قرار است هواپیمای نتانیاهو فردا در ابوظبی به زمین بنشیند. بر اساس ادعای این منابع، مشاوران دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نیز در این سفر نتانیاهو را همراهی خواهند کرد.

جارد کوشنر، داماد و مشاور ارشد ترامپ در این سفر همراه نتانیاهو خواهد بود.

دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی قبل از ظهر امروز یکشنبه از جلسه دیدار وی با کوشنر و همچنین «رابرت اوبرایان» مشاور امنیت ملی ایالات متحده خبر داد.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی امروز نوشتند که نتانیاهو در رأس یک هیأتی بلندپایه به امارات خواهد رفت.

اعلام خبر سفر نتانیاهو به امارات در حالی منتشر می‌شود که منابع آگاه در فلسطین اشغالی به شبکه تلویزیونی «کان» گفته‌اند که قرار است هواپیمای نتانیاهو از آسمان عربستان سعودی عبور کند و ریاض برای استفاده از آسمان خود مجوز صادر کرده است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز طی سخنانی گفت که این رژیم هم‌اکنون در حال انجام مذاکرات محرمانه با برخی از کشورهای عربی است تا عادی‌سازی روابط بین این رژیم و کشورهای عربی آغاز شود./

کپی