اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

نامجو مطلق: به پرسپولیس شوک وارد کردیم

نامجو مطلق: به پرسپولیس شوک وارد کردیم

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: سیستمی که برای شهرآورد انتخاب کرده بودیم به پرسپولیس شوک داد زیرا در مسابقات گذشته همواره با سیستم ۲-۲-۴ بازی می‌کردیم اما امروز با سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی کردیم و شوک خوبی به تیم حریف دادیم.

مجید نامجو مطلق در پایان دیدار تیم‌ها فوتبال پرسپولیس و استقلال که در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی برگزار و در نهایت در ضربه‌های پنالتی با نتیجه ۶ بر ۳ به سود آبی پوشان پایتخت پایان یافت، اظهار داشت: قبل از هر چیز به هواداران خوب‌مان که امروز جایشان خالی بود، تبریک می‌گویم.

مربی تیم فوتبال استقلال اضافه کرد: نیمه اول عملکرد بسیار خوبی داشتیم و تیم برتر میدان بودیم به طوری که یک گل زدیم و سه موقعیت گل را نیز از دست دادیم.

وی ادامه داد: سیستمی که برای مسابقه امروز انتخاب کرده بودیم به پرسپولیس شوک داد زیرا ما در مسابقات گذشته همواره با سیستم ۲-۲-۴ بازی می‌کردیم اما امروز با سیستم ۱-۳-۲-۴ بازی کردیم و شوک خوبی به تیم حریف دادیم.

نامجو مطلق افزود: با شروع نیمه دوم علی رغم اینکه به بازیکنان توصیه کرده بودیم هفت الی هشت دقیقه ابتدایی بازی را کنترل و مدارا کنند زیرا می‌دانستیم پرسپولیس شروع تهاجمی خواهد داشت اما متاسفانه در صحنه‌ای که فرشید اسماعیلی مصدوم شد و بیرون رفت، گل مساوی را دریافت کردیم.

وی گفت: در این بازیکن سه بازیکن مصدوم دادیم و هر سه بازیکن نیز در خط هافبک هستند که نقطه قوت استقلال نیز در همین خط است. 

مربی استقلال اظهار کرد: بعد از گل تساوی، بازی به سمت متعادل پیش رفت و هر دو تیم احتیاط را ترجیح دادند اما در دقیقه ۸۹-۸۸ غافل‌گیر شدیم و گل دوم را خوردیم. البته بازیکنان ما خیلی هوشمندانه و با غیرت عمل کردند و توانستیم در وقت‌های اضافه گل مساوی را بزنیم و به بازی بگردیم. 

نامجو مطلق بیان کرد: در وقت‌های اضافه هم با توجه به اینکه سه هافبک خود را به دلیل مصدومیت تعویض کرده بودیم دست‌مان روی نیمکت خالی بود و نتوانستیم در وقت اضافه گل بزنیم. البته از کشیدن مسابقه به ضربات پنالتی نگران نبودیم چون هم گلر خوب و هم پنالتی‌زن‌های خوبی داریم.

وی گفت: بسیار خوشحالیم در لیگ برتر دوم شدیم و در جام حذفی نیز به فینال رسیدیم و ان‌شاالله یک جام به هواداران خوب مان تقدیم کنیم.

مربی استقلال درباره دیدار فنیال جام حذفی برابر تراکتور نیز گفت: تراکتور تیم خوب و پرستاره‌ای است و قطعا بازی سختی را پیش رو داریم. با توجه به اینکه امروز ۱۲۰ دقیقه بازی کردیم قطعا باید ریکاوری خوبی داشته باشیم تا بتوانیم در فینال عملکمرد خوبی از خودمان نشان دهیم.

نامجو مطلق درباره برگزاری سوپر جام و مسابقه مجدد با پرسپولیس در صورت قهرمانی در جام حذفی نیز اظهار داشت: می‌توانیم شهرآورد را بار دیگر برگزار کنیم و لیگ قهرمانان آسیا نیز سعی می‌کنیم سعی می‌کنیم تا مرحله‌ای که توان داریم صعود کنیم ولی کار سختی داریم زیرا امکان استراحت دادن به بازیکنان‌مان وجود ندارد و امیدواریم در لیگ قهرمانان آسیا نیز بتوانیم از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنیم. 

وی در خصوص عملکرد تیم داوری نیز گفت: یک مقدار آقای حیدری در مسابقه امروز تمرکز لازم را نداشت به ویژه در صحنه‌ای که گل خوردیم زیرا در آن صحنه فکر می‌کنم به اشتباه خطای فرشید اسماعیلی را گرفت که توپ نیز از همان نقطه جریان یافت و گل دریافت کردیم و داور می‌توانست قضاوت بهتری داشته باشد./ایرنا

کپی