اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

حاشیه دربی ۹۳| حضور تماشاگران پشت درهای بسته/ اسکوچیچ و هاشمیان در ورزشگاه حاضر شدند

حاشیه دربی ۹۳| حضور تماشاگران پشت درهای بسته/ اسکوچیچ و هاشمیان در ورزشگاه حاضر شدند

هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس با وجود ممنوعیت حضور در ورزشگاه آزادی، برای تشویق تیم محبوب خود مقابل این ورزشگاه حضور یافتند.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی جام حذفی در فصل 99-98 امروز (چهارشنبه) از ساعت 19 در ورزشگاه آزادی به دیدار یکدیگر خواهند رفت.

* با توجه به شیوع ویروس کرونا و با اعلام ستاد مبارزه با کرونا در ورزش، این بازی همانند سایر دیدارهای لیگ برتر در ورزشگاه خالی و بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. با این حال تعدادی از هواداران دو تیم مقابل ورزشگاه آزادی حضور دارند و تیم محبوب خود را تشویق می‌کنند.

* عوامل اجرایی ورزشگاه آزادی از ساعت‌ها قبل با آمادگی و هماهنگی، استادیوم را مهیای دربی پایتخت کردند. خط‌کشی زمین چمن، ضدعفونی بخش‌های مختلف ورزشگاه اعم از رختکن‌ها و قسمت‌های ورود و خروج بازیکنان و عوامل دو تیم از اقدامات آنها برای انجام مسابقه بوده است.

* با وجود میزبانی پرسپولیس در این دیدار، جایگاه تماشاگران به صورت مساوی در اختیار دو تیم قرار گرفته و کانون هواداران دو تیم پرچم‌ها و نمادهای هر باشگاه را در جایگاه خود قرار دادند.

* با توجه به عدم حضور تماشاگران دو تیم در این دیدار، مسئولان دو باشگاه از طریق رسانه رسمی خود و فضای مجازی با پخش گل‌های دربی‌های قبلی کری خاصی را بوجود آوردند.

* اتوبوس تیم استقلال ساعت 17:30 در میان استقبال هواداران این تیم که مقابل در غربی استادیوم حضور داشتند، وارد ورزشگاه آزادی شد. پرسپولیسی‌ها پس از رقیب خود به ورزشگاه رسیدند.

*داوران این بازی در فاصله دو ساعت تا آغاز مسابقه وارد ورزشگاه شدند و پس از بازدید از چمن ورزشگاه با یکدیگر عکس سلفی گرفتند. پیام حیدری قضاوت دربی امروز را بر عهده دارد.

حضور اسکوچیچ و هاشمیان در ورزشگاه/ خوش‌و‌بش بازیکنان جوان ۲ تیم

* روزبه چشمی و داریوش شجاعیان دو بازیکن غایب تیم استقلال در این بازی با لباس شخصی کنار زمین حاضر شدند.

* شاهین طاهرخانی و امیر روستایی بازیکنان جوان سرخابی‌ها که در تیم امید با یکدیگر هم‌بازی هستند، برخوردی گرم با هم داشتند.

* به مناسبت ایام سوگواری ماه محرم از بلندگوهای ورزشگاه مداحی پخش شد.

* بنری بزرگ از تصویر شیخ دیاباته به دلیل حرف‌های این بازیکن در یک برنامه تلویزیونی و تشکر از رفتار او در ورزشگاه نصب شده است.

* دراگان اسکوچیچ سرمربی و وحید هاشمیان مربی تیم ملی فوتبال کشورمان برای تماشای دربی در ورزشگاه حاضر شدند.

* فرهاد مجیدی با تصویر هوادار توپ‌جمع‌کن مرحوم باشگاه استقلال در مراسم پیش از آغاز مسابقه شرکت کرد و با یحیی گل‌محمدی عکس گرفت.

* عارف غلامی و علی کریمی که در زمان گرم کردن پیش از بازی دچار آسیب‌دیدگی جزئی شده بودند، بدون مشکل در زمین حضور یافتند.

* همچنین در مراسمی پیش از بازی از پزشکان دو تیم به مناسبت روز پزشک تقدیر بعمل آمد.

/ تسنیم

کپی