اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

رونمایی از پیراهن سوم جذاب یووه با رونالدو+ تصویر

رونمایی از پیراهن سوم جذاب یووه با رونالدو+ تصویر

امروز رسما از پیراهن سوم فصل بعد یوونتوس که طرحی منصر به فرد هم دارد، رونمایی شد.

باشگاه یوونتوس امروز با حضور پائولو دیبالا، کریستیانو رونالدو، رودریگو بنتانکور، ماتایس دلیخت، لئوناردو بونوچی و داگلاس کاستا به طور رسمی از پیراهن سوم خود برای فصل 21-2020 رونمایی کرد.  

چندی پیش رسما از پیراهن های اول و دوم یوونتوس برای فصل آینده رونمایی شده بود و امروز نوبت به پیراهن سوم رسید. یوونتوسی‌ها همیشه در طرح و رنگ لباس سوم‌شان هواداران را شگفت زده می‌کنند و این بار هم رنگی متفاوت را انتخاب کرده‌اند.

پیراهن سوم بانوی پیر به رنگ نارنجی با طرح‌های سیاه رنگ است. لوگوی یوونتوس و نوشته‌های اسپانسر هم با رنگ سفید روی لباس قرار گرفته است.

فرانچسکا ونتورینی، یکی از طراحان آدیداس که مغز متفکر اصلی در طراحی این لباس است گفت:« می‌خواستیم در طراحی لباس سوم یوونتوس دیدگاهی هنری داشته باشیم. یوونتوس باشگاهی است که همیشه نوآوری‌ها را دنبال می‌کند و یک رهبر جهانی در فوتبال به شمار می‌رود. به همین دلیل می‌خواستیم عناصر منحصر به فردی برای هر لباس‌ تیم داشته باشیم و برای اولین بار در تاریخ باشگاه از رنگ نارنجی استفاده کردیم.

گفتنی است لباس جدید یوونتوس با استفاده از تکنولوژی HEAT.RDY – KEEP COOL ساخته شده که سیستمی جدید برای خنک کردن بازیکنان، حین تعریق است.

این لباس قرار است برای اولین بار در ماه سپتامبر و در یکی از بازی‌های یوونتوس در فصل جدید رسما بر تن بازیکنان رود./ ورزش سه
 

 

کپی