اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

شلیک مرگبار پسر به پدر براثرکنجکاوی

شلیک مرگبار پسر به پدر براثرکنجکاوی

بر اثر سهل انگاری و کنجکاوی بیجا با سلاح شکاری، پدر خانواده‌ای در شهرستان هامون جان داد.

غلامرضا شهرکی فرمانده انتظامی هامون گفت:  در پی وقوع یک فقره قتل مردی 55 ساله در یکی از محلات شهرستان هامون، موضوع به صورت ویژه در دستورکار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان هامون ادامه داد: در تحقیقات اولیه مشخص شد، مرد میانسال از ناحیه  پهلو و شکم مورد اصابت گلوله سلاح شکاری قرار گرفته و  به قتل رسیده است.

این مقام انتظامی با اشاره به تکمیل تحقیقات انتظامی پلیس افزود: با تحقیقات و اقدامات به موقع هوشمندانه ماموران، متهم در کمتر از 24 ساعت از وقوع قتل شناسایی و برای ادامه مراحل قانونی به پلیس آگاهی شهرستان منتقل شد.

شهرکی اظهار داشت: با تحقیقات و بررسی های به عمل آمده و اعتراف متهم که فرزند مقتول است مشخص شد، مقتول  با سلاح شکاری از روی کنجکاوی توسط فرزند خود، مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده است.

فرمانده انتظامی شهرستان هامون، با بیان اینکه در بازجویی های بعمل آمده ، متهم به بزه ارتکابی خود اعتراف کرد، خاطر نشان کرد: پرونده تکمیل و به مراجع قضائی ارسال شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه شوخی منجر به وقوع بسیاری از حوادث تلخ و ناگوار برای خانواده ها شده از مردم به خصوص جوانان خواست، به هیچ وجه با وسایل  و ابزار حادثه ساز شوخی نکنند./ فارس 

کپی