اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

اعتراض باشگاه پرسپولیس به شرایط میزبانی شهرآورد؛ «هزینه ورزشگاه آزادی تقسیم شود»

اعتراض باشگاه پرسپولیس به شرایط میزبانی شهرآورد؛ «هزینه ورزشگاه آزادی تقسیم شود»

باشگاه پرسپولیس به طور رسمی اعتراض خود را به شرایط میزبانی در شهرآورد اعلام کرد.

نماینده باشگاه پرسپولیس در جلسه هماهنگی پیش از بازی با استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، با اعتراض به محرومیت این باشگاه از هرگونه امتیاز میزبانی نسبت به تیم میهمان در دربی فردا (چهارشنبه)، خواهان رسیدگی به این موضوع شد که نمایندگان سازمان لیگ قول انتقال این موضوع به مراجع بالاتر و اعلام نتیجه به باشگاه را دادند.

مدیرروابط عمومی باشگاه و مدیر رسانه‌ای تیم پرسپولیس در جریان این جلسه گفت: باشگاه پرسپولیس باید تمام هزینه‌های اجاره ورزشگاه و و موارد مربوط به برگزاری مسابقه را پرداخت کند ولی به عنوان تیم میزبان، از هیچ مزیت و امتیازی نسبت به تیم میهمان برخوردار نیست و حتی از فضای سکوها برای انجام اقدامات کانون هواداران و همچنین در اختیار داشتن سیستم صوتی مجموعه محروم است. این وضعیت نمی‌تواند رویه منطقی و رفتار بر اساس مساوات باشد. باشگاه پرسپولیس انتظار دارد به عنوان میزبان از امتیازهایی برخوردار باشد و در غیر این صورت، اگر قرار است همه چیز بین میزبان و میهمان برابر باشد باید هزینه‌های آن نیز تقسیم شود.

نماینده سازمان لیگ در این ارتباط قول انتقال موضوع به مراجع ذیربط و ارسال پاسخ به باشگاه پرسپولیس را داد.

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۹ روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور، به مصاف تیم استقلال خواهد رفت./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

گل‌محمدی: امیدوارم داور ستاره شهرآورد فردا باشد

کپی