اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

کشف بیش از۲ تن مواد مخدر در تهران/ دستگیری 53 قاچاقچی

کشف بیش از۲ تن مواد مخدر در تهران/ دستگیری 53 قاچاقچی

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر مبارزه قاطع با سوداگران مرگ گفت: در مردادماه گذشته ۲تن و ۱۳۰کیلوگرم انواع مواد مخدر در تهران کشف شده است.

 سرهنگ "عبدالوهاب" روز سه شنبه در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در یک ماه گذشته ۲ تن و ۱۳۰کیلوگرم انواع موادمخدر در شهر تهران کشف و ۵۳ قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران با بیان اینکه عزم پلیس در مبارزه با سواداگران مرگ جدی و برابر قانون قاطع و شدید است، خاطرنشان کرد: هیچ نقطه‌ای از شهر تهران برای جولان قاچاقچیان موادمخدر امن نیست، چرا که با همت و تلاش کارکنان خدوم و اشرافیت اطلاعاتی که مجموعه پلیس دارد، متهمان مواد مخدر در کوتاه‌ترین زمان دستگیر می‌شوند.
سرهنگ حسنوند از اجرای طرح مبارزه با موادمخدر در محلات خبر داد و بیان کرد: در راستای پاک سازی محلات و نقاط آلوده به تهیه و توزیع موادمخدر، تاکنون۴ هزار و ۱۹۰ خرده فروش دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه از قاچاقچیان،توزیع کنندگان و خرده فروشان مواد مخدر دستگیر شده در ماه گذشته ۲تن و ۱۳۰کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است، افزود: در این مدت ۲۰۷ دستگاه خودرو و ۱۳۵ دستگاه انواع موتورسیکلت از قاچاقچیان موادمخدر و سوداگران مرگ توقیف شده است.
سرهنگ حسنوند با اشاره به انهدام ۴ باند قاچاق گسترده مواد مخدر در ماه گذشته، تصریح کرد: دراین مدت ۳هزارو ۶۷۳معتاد پرخطر از سطح معابر شهر تهران جمع آوری و تحویل مراکز بازپروری شدند.
این مقام انتظامی با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم در این امر، افزود: مبارزه با موادمخدر در شهر تهران بنا به تدابیر فرمانده انتظامی تهران بزرگ و براساس پاسخگوئی به دغدغه و مطالبات به حق تهران صورت می گیرد، چرا که توفیقات پلیس در این عرصه با مشارکت همه جانبه مردم محقق شده است./ ایرنا 


 

کپی