اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹

سارق خودرو در اهواز به دام افتاد

سارق خودرو  در اهواز به دام افتاد

جانشین فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای با 9 فقره سرقت خودرو و 33 فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهرستان اهواز خبر داد.

سردار "سید محمد صالحی" در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو در سطح شهر اهواز، ماموران پلیس آگاهی شناسایی و دستگیری سارق را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی استان حین اجرای ماموریت، فردی که در حال سرقت خودرو بود را شناسایی که سارق با مشاهده ماموران اقدام به فرار و در عملیات تعقیب و گریز بعد از طی مسافتی دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: سارق ابتدا خود را با هویت جعلی معرفی که با بررسی فنی هویت وی، مشخص شد که دارای سابقه سرقت است.

سردار صالحی در ادامه بیان داشت: در بازجویی های پلیس، متهم با مشاهده مستندات و قرائن به 9 فقره سرقت خودروی پراید و33 فقره سرقت قطعات و محتویات خودرو اعتراف و تحقیقات پلیس به منظور شناسایی و دستگیری همدستان او ادامه دارد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان در پایان از شهروندان خواست، ضمن توجه به هشدارهای پلیسی، خودروی خود را در اماکن امن پارک و به سیستم های ایمنی مجهز و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک قبل از هر اقدامی، بلافاصله با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس حاصل کنند.#پلیس 

کپی