اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
فرماندار:

اولین شهرک ماهیان زینتی کشور بزودی در محلات افتتاح می شود

اولین شهرک ماهیان زینتی کشور بزودی در محلات افتتاح می شود

فراندار محلات با بیان اینکه در هفته دولت 34 طرح در محلات افتتاح و یک طرح کلنگ زنی می‌شود، گفت: اقدامات لازم جهت راه اندازی اولین شهرک ماهیان زینتی کشور در استان مرکزی در حال انجام است که امیدواریم در دهه فجر به بهره برداری برسد.

حسن قمری اظهار کرد: در ایام هفته دولت ۳۵ پروژه با اعتبار ۳۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در شهرستان محلات افتتاح و کلنگ زنی می‌شود که اشتغال زایی ۱۸۲ نفر را به صورت مستقیم و غیرمستقیم به همراه دارد.

وی افزود: افتتاح آسفالت راه عیسی آباد به شانق به طول سه کیلومتر، افتتاح کارگاه‌های آموزشی هنرستان فنی حرفه‌ای شهید سید مصطفی خمینی شهر محلات با اعتبار 2.5 میلیارد تومان و پارک نیم‌ور با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان و روشنایی محور نیم‌ور- دلیجان به طول دو کیلومتر از جمله پروژه های شاخص این شهرستان بوده که با حضور استاندار و سایر مسئولان استانی انجام شده است.

قمری تصریح کرد: شهرک ماهیان زینتی به عنوان یک پروژه شاخص در مرحله برگزاری مناقصه برای برق، آب و ... است و امیدواریم به عنوان اولین شهرک ماهیان زینتی در کشور در دهه فجر به بهره برداری برسد.

فرماندار محلات اضافه کرد: اجرای شهرک تریکوبافی محلات به عنوان اولین شهرک محصولات کشباف کشور جزو نیازهای اساسی استان و مطالعه فاز دوم دهکده گل محلات از نیازها و اولویت های شهرستان محلات است که امیدواریم هرچه زودتر در دستور کار قرار گیرند./ ایسنا

کپی