اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹

۴ تیم ملی و ۵ لیگ مجوز فعالیت گرفتند

۴ تیم ملی و ۵ لیگ مجوز فعالیت گرفتند

سالن‌های بدنسازی و اماکن ورزشی تهران در صورت کسب مجوز از فردا امکان بازگشایی دارند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، امروز جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش در محل فدراسیون پزشکی ورزشی و با حضور برخی از رؤسای فدراسیون‌های ورزشی برگزار و مقرر شد اماکن ورزشی و سالن‌های بدنسازی از فردا پس از دریافت مجوز‌های لازم، امکان بازگشایی داشته باشند.

 با این حال همچنان استخر‌های سرپوشیده اجازه فعالیت ندارند. همچنین مجوز برگزاری اردوی تیم‌های ملی در رشته‌های بوکس، کشتی، تکواندو و ووشو با حداقل نفرات و نیز برگزاری رقابت‌های لیگ‌های والیبال، تالو، پومسه، تنیس و دوومیدانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صادر شد. محمداسد مسجدی، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی نیز درباره صدور مجوز برپایی اردوهای ملی و لیگ‌های برخی رشته‌های ورزشی، اظهار کرد: پیرو جلسه‌ای که با معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، موضوع نامه نگاری شماری از فدراسیون‌های ورزشی که پیش از این درخواست‌های خود را مبنی بر برگزاری اردوهای ملی با توجه به ضرورت آن رشته ورزشی مطرح کرده بودند، مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد اردوی تیم‌های ملی رشته‌های بوکس، کشتی، تکواندو و ووشو با حداقل نفرات و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی آغاز شود.
وی افزود: علاوه بر این، مجوز برگزاری رقابت‌های لیگ والیبال، لیگ تالو و لیگ پومسه، لیگ تنیس و لیگ دوومیدانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی صادر شد.
کپی