اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

ستاد مقابله با کرونا، کلیات پروتکل فدراسیون والیبال را تایید کرد

ستاد مقابله با کرونا، کلیات پروتکل فدراسیون والیبال را تایید کرد

ستاد مقابله با کرونا در ورزش با کلیات برگزاری لیگ‌های سال ۹۹ والیبال به شرط رعایت پروتکل‌های بهداشتی تدوین شده، موافقت کرد.

 میلاد تقوی درباره نشست امروز خود با مسئولان ستاد مقابله با کرونا در ورزش، اظهار داشت: فدراسیون والیبال قبلاً اطلاعات فنی مربوط به پروتکل‌های بهداشتی برگزاری لیگ‌های سال 99 را آماده کرده و برای تایید، آن‌ها را در اختیار ستاد مقابله با کرونا در ورزش قرار داده بود.

دبیر فدراسیون والیبال با بیان اینکه امروز (دوشنبه) در نشستی با مسئولان این ستاد در فدراسیون پزشکی ورزشی که نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم حضور داشت، کلیات پروتکل بهداشتی برگزاری لیگ های سال 99 بررسی شد، تصریح کرد: ستاد مقابله با کرونا در ورزش، موافقت ضمنی خود را با کلیات برگزاری لیگ‌های سال 99 به شرط رعایت پروتکل‌ها، اعلام کرد.

وی تصریح کرد: موافقت‌نامه کتبی ستاد مقابله با کرونا در ورزش، برای برگزاری لیگ‌های سال 1399 والیبال و چند رشته دیگر نیز به‌زودی صادر خواهد شد و بنابراین رقابت‌های لیگ برتر و دسته یک مردان و بانوان ایران بر اساس برنامه زمان‌بندی اعلام شده، آغاز و پیگیری می‌شود.

بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کمیته برگزاری رویدادها و مسابقات، لیگ برتر مردان از 19 شهریور و لیگ دسته یک مردان از اوایل مهر ماه به شرط موافقت نهایی ستاد مقابله با کرونا شروع خواهد شد./ سایت فدراسیون والیبال

بیشتر بخوانید:

کشتی،‌ تکواندو، بوکس و ووشو مجوز گرفتند/ مهر تایید بر آغاز لیگ‌ والیبال از شهریورماه

کپی