اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

خروج یک لوگو پس از دو سال از بینی پسر 7 ساله

خروج یک لوگو پس از دو سال از بینی پسر 7 ساله
آرزوکیهان

خروج یک قطعه لوگو کوچک پس از دو سال از بینی پسر 7 ساله خانواده اش را شوکه کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از بی بی سی، "سمیر انور "در سن 5 سالگی هنگام بازی یک قطعه کوچک لوگو را در بینی خود فرو کرده و این موضوع را به مادر و پدر خود گفته بود انها نیز با بررسی بینی پسر 5 ساله شان با چراغ قوه چیزی در بینی وی پیدا نکردند.
قطعه لوگوی کوچک توانسته بود مدت دو سال در بینی این پسر بچه جا خوش کند .مادر سمیر این موضوع را با پزشک خانواده مطرح کرده و او نیز گفته بود که نگران نباشند زیرا لوگو به طور طبیعی از بدن پسرشان خارج خواهد شد.این موضوع سبب شد تا آنها اطمینان حاصل کنند که چیزی در بینی پسران باقی نمانده است.
تا اینکه پس از دو سال با یک عطسه شدید لوگو از بینی  سمیر خارج شده و باعث شگفتی پدر و مادرش شد. آنها این موضوع را با پزشک در میان گذاشتند .
کریستوفر تامپسون پزشک و متخصص گوش و حلق و بینی از بیمارستان اورنج کانتی کالیفرنیا در این باره گفت:معمولا ورود یک جسم خارجی به بینی باعث تحریک مخاط و گرفتگی و عفونت می شود  و اگرجسم خارجی در بدن حرکت کند و به ریه یا نای برود عفونت جدی تر خواهد بود.به نظر می رسد در این مورد خاص لوگو به سمت جانبی حفره بینی جرکت کرده همان جایی که میزان رطوبت هوای تنفسی ما را تنظیم می کند و به همین دلیل توانسته مدت زمان طولانی همانجا بماند و این باعث خوشحالی است گه لوگو عفونت نکرده و در بدن پسر حرکتی نداشته است.

کپی