اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹

واکنش سازمان زیباسازی شهر تهران به تغییر تابلوی میدان جمهوری اسلامی: عمدی نبود

واکنش سازمان زیباسازی شهر تهران به تغییر تابلوی میدان جمهوری اسلامی: عمدی نبود

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران درباره تغییر تابلوی میدان جمهوری اسلامی توضیحاتی را ارائه کرد.

برزین ضرغامی با بیان اینکه سازمان زیباسازی به عنوان متولی سیما و منظر شهری ساماندهی تابلوی تعدادی از میادین شهر را در دستور کار قرار داده است، گفت: فهرستی از اسامی میادین تهیه و به مناطق ارسال شد و پس از اخذ نظر آنان مبنی بر صحت عناوین و رسم‌الخط‌های فارسی و انگلیسی نسبت به اجرای تابلوی اسامی تأیید شده اقدام شد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی ادامه داد: یکی از این میادین میدان جمهوری اسلامی بوده که متأسفانه همکاران در منطقه موردنظر دچار این اشتباه شدند و عنوان جمهوری را برای این میدان تأیید و ارسال می‌کنند.

وی گفت: بین همه کارکنان سازمان زیباسازی نسبت به حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین بنیان‌های اعتقادی این نظام حساسیت ویژه‌ای وجود دارد.

ضرغامی افزود: سازمان زیباسازی در مقاطع مختلف با عملکرد خود نشان داده است که برای حفظ نمادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی حضوری فعال داشته و این موضوع را بر خود فرض می‌داند.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به این مطلب که بررسی‌های صورت گرفته تا این لحظه حکایت از آن دارد که در این ماجرا عمدی در کار نبوده است، گفت:  به شهروندان وعده می‌دهیم که با مقصران احتمالی این موضوع برخورد خواهد شد.

/تسنیم 

کپی