اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
فرماندار اعلام کرد

کرونا در پیشوا به مرز بحران رسید

کرونا در پیشوا به مرز بحران رسید

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: آیین‌های محرم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شود.

حسین عباسی در خصوص وضعیت کرونا در شهرستان پیشوا گفت: روند ابتلا به کرونا در شهرستان پیشوا سیر صعودی یافته و از نارنجی به وضعیت قرمز تغییر وضعیت داده است.

 
وی ادامه داد: متاسفانه به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ویروس کرونا در شهرستان به وضعیت بحرانی رسیده است و اگر نتوانیم روند افزایشی آن را متوقف کنیم با توجه به ظرفیت‌های محدود درمانی منطقه، قطعا شرایط نگران‌کننده‌ای پیش رو خواهیم داشت.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا یادآور شد: در این وضعیت، همکاری و همراهی بیش از گذشته مردم را می‌طلبیم که تا حد امکان در خانه بمانند و برای خروج از منزل نیز حتما از ماسک استفاده نموده و به عنوان یک حق‌الناس خود را ملزم به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی بدانند.

فرماندار شهرستان پیشوا گفت: با توجه به فرارسیدن ایام محرم حسینی و شروع آئین‌های عزاداری، مردم نسبت به رعایت شیوه‌نامه‌های ابلاغی ستاد کرونا احساس وظیفه نموده و به کادر درمانی و مسئولان در کنترل و رسیدن به وضعیت مطلوب کمک کنند.

عباسی اظهار کرد: همچنین از مردم مومن و نیکوکار شهرستان پیشوا می‌خواهم تا حد امکان نذورات حسینی را به صورت بسته‌های خشک و از طریق ستاد جمع‌آوری کمک‌های مؤمنانه به دست نیازمندان برسانند./ ایسنا

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی