اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
سرمربی سابق آبی‌ها راضی به حضور در ایران می‌شود؟

جزییات سفر سعادتمند به ایتالیا برای توافق با استراماچونی

جزییات سفر سعادتمند به ایتالیا برای توافق با استراماچونی

مدیرعامل باشگاه استقلال روز گذشته به ایتالیا سفر کرد تا مقدمات توافق مالی با آندره‌آ استراماچونی را فراهم کند.

آندره استراماچونی سرمربی سابق استقلال که در اواخر نیم فصل به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش به ایتالیا رفت و دیگر به ایران برنگشت از آن زمان به فدراسیون جهانی فوتبال شکایت کرده و حالا مسئولان استقلال به دنبال توافق مالی با وی برای جلوگیری از مشکلات بعدی هستند.

مسئولان استقلال از مدتی قبل به واسطه ارتباطاتی که با یکی از مربیان ایرانی شاغل در ایتالیا به نام علی عبادی گرفتند، توانستند مذاکرات اولیه را با استراماچونی و و کلایش انجام بدهند. عبادی که چند سالی است در فوتبال و فوتسال ایتالیا به عنوان مربی کار می کند و سابقه حضور در سری A را نیز دارد، به واسطه آشنایی با مدیران استقلال کمک های زیادی درباره مشکل پیش آمده برای استراماچونی انجام داد و در نهایت بعد از اخذ موافقت وکلای این مربی ایتالیایی قرار شد که سعادتمند مدیرعامل باشگاه قراری حضوری را در خارج از ایران با سرمربی سابق تیمش داشته باشد.

از این رو عصر روز گذشته سعادتمند به همراه مهدی نوروزی معاون اقتصادی استقلال و همچنین کاظم قیم معاون بین الملل باشگاه به کشور ایتالیا رسیدند و شب گذشته نیز جلسه ای را با عبادی مربی ایرانی شاغل در ایتالیا و یک مربی ایتالیایی به نام سرجیو روتیجانی که از دوستان استراماچونی است برگزار کردند.


همچنین طبق قرارهای انجام شده، مدیران استقلال امروز هم جلسه ای را با فدریکو پاستورلو مدیربرنامه های استراماچونی برگزار می‌کنند تا شاید بشود درباره مسائل مالی توافق حاصل شود.

 
از دیجیکالا امروز با ۴۰٪ تخفیف کفش بخر!

هدف اصلی از این جلسات البته حضور استراماچونی در ایران است. مدیران استقلال در تلاش هستند تا مربی ایتالیایی را به ایران بیاورند و پای میزمذاکره بنشانند تا در نهایت درباره موارد مالی با اوبه توافق مالی برسند و ماجرای شکایت او حل و فصل شود.

گفتنی است؛ این نشست‌ها می‌توانست در کشوری مثل قطر یا کویت برگزار  شود اما مدیرعامل باشگاه استقلال احساس کرد در صورت سفر به ایتالیا می تواند به نتایج قابل ملاحظه تری با استراماچونی برسد و به همین خاطر چنین تصمیمی را اتخاذ کرده است./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

هشدار خطیر به استقلال در مورد پرونده استراماچونی!

آخرین وضعیت مصدومیت کریمی و چشمی پیش از شهرآورد پایتخت

 

کپی