اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

تجاوز و قتل وحشیانه زن جوان توسط زوج سنگدل

تجاوز و قتل وحشیانه زن جوان توسط زوج سنگدل
آرزوکیهان

پلیس تنسی آمریکا زوج قاتلی را که پس از تجاوز و قتل وحشیانه یک زن جسدش را در فریزر خانه شان نگهداری کرده بودند بازداشت کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی کرایم، متهمان "شان فینگان"52 ساله با همدستی همسرش "ربکا دیشمن " 22 ساله قربانی را پس از فریب زن جوان در فضای مجازی او را به خانه خود در تنسی کشانده و با زنجیر کردن دست و پایش بارها مورد آزار و اذیت جنسی و روحی قرار داده و در نهایت به قتل رسانده اند.
ماموران پلیس در پی گشت زنی به دنبال قربانی ناپدید شده به این زوج ظنین شده و پس از ورود به خانه شان پرده از جنایت هولناک این زوج قاتل برداشته شد.
گزارش های پلیس نشان میدهد که متهمان پس از قتل قربانی بدنش را مثله کرده و در فریزر خانه نگه داشته اند تا یخ بزند اما در این فاصله منصرف شده و جسد یخ زده را زیر تختخواب خود پنهان کرده اند آنها برای از بین بردن آثار جنایت و خون قربانی از مایع سفید کننده استفاده کرده و خانه را ضد عفونی کرده اند.
در پی بدست آمدن اطلاعات کارآگاهان ازاین جنایت هولناک، زوج قاتل لب به اعتراف گشوده و از تجاوز و قتل وحشیانه شان سخن گفتند.
سخنگوی پلیس محلی اعلام کرد که هر دو متهم با جرائمی چون آدم ربایی، تجاوز ، از بین بردن ادله و فریب ماموران پلیس روبرو هستند که هر یک با قرار وثیقه یک میلیون دلاری تا روز دادگاهی شان راهی زندان می شوند.

--
قاتل
---
قاتل
---
قربانی
---
کپی