اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

پدر افسرده پس از قتل دختر 11 ساله اش خودکشی کرد

پدر افسرده پس از قتل دختر 11 ساله اش خودکشی کرد
آرزوکیهان

پدر افسرده آمریکایی که از بیماری سرطان دختر 11 ساله اش رنج می برد هنگام صرف صبحانه ابتدا دخترخود را کشت و سپس خودکشی کرد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از کرایم، پدر افسرده – کنبیایی ننگ – با شلیک گلوله به دختر خود در خانه اش در فلوریدا به سر خود شلیک کرد و به زندگی اش پایان داد.
بنا بر گزارش های پلیس در زمان تیراندازی ها مادر خانواده در آشپزخانه مشغول انجام کارهای صبحانه بوده که با شنیدن اولین شلیک به سمت دخترش دویده و در حالیکه فریاد می کشیده صدای شلیک دوم را شنیده و شاهد خودکشی همسرش بوده است.
اطلاعات پلیس نشان میدهد که پدر خانواده از چند ماه قبل که دخترشان به بیماری سرطان مبتلا شده و پزشکان تاکید کرده بودند که باید یکی از پاهای دختر قطع شود به شدت تحت فشار روحی و افسردگی شدید قرار داشته و در یک لحظه کنترل از دستش خارج شده و تصمیم به چنین کاری گرفته است.
مادر کودک که در شوک به سر می برد تحت نظر پزشکان قرار دارد.
"اسکات الیاسون" روان شناس در این ارتباط گفت:این حادثه همچون صاعقه است به یک باره همه چیز نابود می شود.هنگامیکه فردی تصمیم به قتل یکی از اعضای خانواده خود می زند و درنهایت خودکشی می کند وضعیت افسردگی شدیدی دارد.گاهی اوقات مراقبت از بیماران بخصوص سرطانی ها و امید نداشتن به بهبود بیمار باعث بروز استرس شدید و در نهایت افسردگی می شود و فرد به شدت نگران از دست دادن عزیز خود است به همین دلیل تصمیم به قتل او و در نهایت خودکشی خود می گیرد تا هر دو از این ماجرا رهایی یابند. عشق پدر به فرزندش و نگرانی  از دست دادن وی انگیزه این قتل و خودکشی بوده است.

---
---
---
---
---
---
---
کپی