اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹

نجات پسر 12 ساله ای که 2 سال کناربزها زندگی می کرد

نجات پسر 12 ساله ای که 2 سال کناربزها زندگی می کرد
آرزوکیهان

تیمی از امدادگران حقوق بشر موفق شدند پسر 12 ساله نیجریه ای را که مدت دو سال پایش با زنجیر بسته شده و درکنار بزها زندگی می کرد نجات دهند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی استار،این پسر 12 ساله بوسیله پدر و 3 نامادری اش از دیگر خواهران و برادرانش جدا شده و در حیاط کنار بزها و مرغ ها زندگی می کرد.
بنا برگزارش های موجود مادر پسر بچه فوت کرده و نامادری ها اجازه ورود او را به خانه نداده اند. درپی این رفتار وحشیانه پدر کودک که هویتش فاش نشده تحت بازداشت ماموران پلیس قرار گرفته است.
به گفته یکی از امدادگران پسر 12 ساله به حدی ضعیف بوده که نمی توانسته حتی روی پاهایش به ایستد و از سوء تغذیه شدید رنج می برد .امدادگران وی را به بیمارستان منتقل کرده و تحت نظر پزشکان قرار دادند.
رئیس تیم امداد و نجات "نافی ابوبکر" در این ارتباط گفت:پدر کودک به همراه 3 همسر خود و 17 فرزندش در خانه در آسایش زندگی می کرد در حالیکه هیچ اهمیتی به وضعیت بد پسرش نداده و حتی غذای کافی در اختیارش نمی گذاشت شرایط کودک بسیار اسف بار و ناراحت کننده بود ما گزارش هایی دریافت کرده بودیم و برای رسیدگی به این موضوع به خانه کودک رفتیم و او را از دست پدر و نامادری های ظالمش نجات دادیم با این وجود یکی از برادران پسر اصرار داشت که برادرش ناتنی اش  به بیماری صرع مبتلا بوده و به همین دلیل پدر و نامادری هایش او را در حیاط خانه زنجیر کرده بودند.

---
---

نجات پسر 12 ساله که 2 سال در کناربزها زندگی می کرد

کپی