اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

تازه ترین خبرها از سها رضانژاد / انگیزه قتل در این ماجرا تقریبا صفر است

تازه ترین خبرها از سها رضانژاد / انگیزه قتل در این ماجرا تقریبا صفر است

رئیس پلیس آگاهی گلستان گفت: به صراحت می گویم جسد پیدا شده متعلق به سها رضانژاد است و موضوع جنایی نیست و البته آزمایش DNA این موضوع را مشخص خواهد کرد.

 مجتبی ‌مروتی رئیس پلیس آگاهی گلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه هیچ انگیزه ای برای جنایی بودن موضوع گم شدن سها رضا نژاد وجود ندارد، اظهار کرد: محتمل‌ترین خطر، همان نزدیک شدن به پرتگاه خطرناک بود.
مروتی افزود: با توجه به حساسیتی که نسبت به این موضوع در فضای مجازی بوجود آمد، شخصاً پرونده را بررسی و بر بازجویی‌ها نظارت کردم و حتی چندین روز در منطقه حضور داشتم.در تحقیقات پلیس حتی یک انگیزه کوچک منجر به وقوع جنایت در این پرونده به دست نیامد.

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان با تأکید بر اینکه تاکنون هیچ جرمی در روستا‌های اطراف آن منطقه رخ نداده بود، تصریح کرد: علاوه بر این امکان نداشت جرمی رخ داده باشد و همه ۳۴ نفری که همراه این خانم در گروه طبیعت گردی حضور داشتند، آن را از ما پنهان کنند.اگر اتفاقی برای این خانم  رخ می‌داد،حتماً به گوش اعضای گروه می‌رسید.

مروتی اضافه کرد: ما همواره معتقد بودیم که محتمل‌ترین خطری که این خانم را تهدید می‌کرد،طبیعت خشن منطقه بود.چرا که کمپ این گروه در ۲۰ متری پرتگاه دایر شده بود،لذا حادثه نزدیک‌ترین فرضیه در این ماجرا بود و تا آخر آن را ادامه دادیم.

او با اشاره به موضوع مصرف قرص توسط این خانم،گفت: این خانم در دو مرحله یکبار در اتوبوس و یکبار در ساعت ۴ یا ۵ صبحی که حادثه رخ داده، قرص خواب مصرف کرده است. قرص خواب در کیف شخصی این خانم پیدا شده است./باشگاه خبرنگاران 

 

کپی