اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

آنالیز سلامت بدن با ترازوی هوشمند

آنالیز سلامت بدن با ترازوی هوشمند
بیتا میرعظیمی خبرنگار

تصویر کاملی از سلامت بدن خود را در ترازوی هوشمند Wyze مشاهده کنید.

این ترازوی هوشمند علاوه بر نشان دادن وزن کاربران، میزان چربی بدن، ضربان قلب، سطح پروتئین، میزان آب بدن و متابولیسم پایه بدن را نیز آنالیز کرده و اطلاعات و داده ها را از طریق بلوتوث به کاربران ارسال می کند. با قرار گرفتن پای کاربران بر این ترازو، میزان وزن و چربی بدن آنالیز شده و در صفحه LED به نمایش درمی آید.

این سیستم همچنین همزمان با ارسال داده ها، معیارها و مقادیر سلامتی افراد را بر اساس سن و جنس آنها اندازه گیری کرده و اطلاعات کاملی از میزان سلامتی و تناسب اندام را ارائه می کند. ترازوی هوشمند در عین حال چربی سوزی کاربران را در دوره های مختلف اندازه گیری کرده و روند پیشرفت و یا پسرفت آنها در رسیدن به وزن دلخواه را نشان می دهد. برای بهره گیری از قابلیتهای ویژه این ترازو تنها کافی است اپلیکیشن Wyze را در تلفن همراه خود نصب کرده و از برنامه ها و کنترل وضعیت سلامتی خود با شیوه ای فناوارانه لذت ببرید.

شما می توانید از طریق مراجعه به داده ها دوره ای از میزان پیشرفت تناسب اندام و سلامتی خود نیز آگاه شده و پس از مشاهده کاستی ها تلاش خود را برای رسیدن به وزن مطلوب افزایش دهید. با وجود این ترازوی هوشمند دیگر نیازی نیست تا به صورت دوراه ای به پزشک مراجعه کرده و از میزان چربی سوزی خود در طول تمرینات ورزشی و یا رژیم های غذایی مطلع شوید؛ چرا که با وجود این فناوری جادویی شما می توانید در خانه وضعیت سلامت و تناسب اندام خود را ردیابی کرده و به وزن دلخواه خود برسید.

این سیستم هوشمند جالب توجه قابلیت پذیرش 8 کاربر را نیز به طور همزمان دارد؛ به این ترتیب که شما و 7 نفر از اعضای خانواده می توانید با تشکیل حساب کاربری جدا وضعیت سلامتی خود را به صورت مجزا ردیابی کرده و از قابلیت های هوشمندانه آن در رسیدن به وزن دلخواه بهره ببرید.
ترازوی هوشمند Wyze هم اکنون در وب سایتهای عمومی با قیمتی برابر 20 دلار بفروش می رسد.

کپی