اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

فیلم وحشتناک از گروگانگیری خیابانی

فیلم وحشتناک از گروگانگیری خیابانی
آرزوکیهان

فیلم وحشتناک از گروگانگیری یک سارق سابقه دار در یکی از خیابان های ایالت یوتای آمریکا هزاران بار در فضای مجازی کلیک خورد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی استار، در فیلم سارق سابقه دار پس از خروج از فروشگاهی در سالک سیتی یوتا هنگامیکه با محاصره ماموران پلیس روبروی می شود یک مرد را گروگان گرفته است.
به گزارش پلیس متهم جاکوب پریس 34 ساله به همراه دوستش وارد فروشگاه شده و پس از سرقت در فروشگاه با یکی از مشتریان درگیر می شود و پا به فرار می گذارد . او و دوستش در پارکینگ فروشگاه با هم مشاجره کرده و به سمت خیابان می دوند اما پس از خروج از پارکینک جاکوب مسیر خود را جدا کرده و هنگامیکه صدای خودرو ماموران پلیس را شنیده دست به کار شده و یک عابر را به گروگان می گیرد. متهم چاقوی خود را زیر گلوی گروگانش قرار داده و ماموران پلیس را تهدید می کند که محل را ترک کنند در غیر اینصورت گروگانش را خواهد کشت . در این میان ماموران بارها از وی خواسته اند تا چاقویش را کنار گذاشته و فرد بی گناه را رها کند اما جاکوب هیچ توجهی به هشدارهای ماموران پلیس نمی کند در همین زمان یکی از ماموران با شلیک به موقع متهم را زخمی کرده و مرد گروگان گرفته شده موفق به فرار می شود.
اطلاعات منتشر شده نشان میدهد که متهم زخمی پس از شلیک گلوله توسط ماموران پلیس به بیمارستان منتقل شده اما بر اثر جراحات وارده جان سپرده است .

---
---
---
---
---

فیلم وحشتناک از گروگانگیری خیابانی

کپی