اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

دستگیری سارق منازل ویلایی در سمنان

دستگیری سارق منازل ویلایی در سمنان

فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری سارق منازل ویلایی شهر سمنان خبر داد و گفت: متهم پس از دستگیری به ۷۸ فقره سرقت اعتراف کرد.

 سردار عبدالله حسنی به میزبانی فرماندهی انتظامی سمنان ضمن بیان اینکه وقوع چند فقره سرقت منازل ویلایی در سطح شهر سمنان به پلیس آگاهی این شهر گزارش شد، ابراز داشت: با تشکیل این پرونده بلافاصله بررسی ویژه و تخصصی کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان آغاز شد.

وی ضمن بیان اینکه با چندین شبانه‌روز تعقیب و مراقبت اطلاعاتی سرانجام متهم مذکور مورد شناسایی قرار گرفت، افزود: طی یک عملیات هوشمندانه متهم دریکی از شهرهای حاشیه پایتخت دستگیری و برای بازجویی‌های تکمیل به سمنان منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه متهم در بازجویی به ۷۸ فقره سرقت منازل ویلایی و اماکن خصوصی شهر سمنان اعتراف کرد، ابراز داشت: طلاجات، فرش، تلویزیون و غیره ازجمله مواردی بود که این متهم اقدام به سرقت آن‌ها کرده بود.

وی ضمن بیان اینکه در همین راستا چهار مال‌خر نیز شناسایی و دستگیر شدند، اضافه کرد: از شهروندان تقاضا می‌شود نسبت به ایمن‌سازی خانه، خودرو، محل‌های ساختمانی و غیره اقدام کنند و همچنین در صورت مشاهده موارد مشکوک حتماً به پلیس اطلاع دهند تا موضوع مورد رسیدگی قرار گیرد./ مهر 

 

کپی