اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

ناراحتی کریستین اوساگوآنا از مدیران پرسپولیس

ناراحتی کریستین اوساگوآنا از مدیران پرسپولیس

مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس روزهای عجیبی را در بازگشت به تهران پشت سر گذاشته و هنوز آینده‌اش برای فصل آتی نامشخص است.

کریستین اوساگوآنا که در نیم فصل به پرسپولیس پیوست در شرایطی بعد از ماجرای شیوع کرونا راهی کشورش شد که برای بازگشت با دردسر بزرگی مواجه شد. او که تمرینات ابتدایی این تیم را از دست داد، اکنون با نظر کادرفنی نیز نیمکت نشین شده تا به شرایط ایده آل بدنی دست یابد.

اما موضوع دیگر ناراحتی او از مدیران باشگاه در زمان حضور در ایران است. از بحث تهیه بلیت برای بازگشت به ایران که با توجه به اشتباه مدیریت یک هفته حضورش به تاخیر افتاد تا ماجرای چمدانش در ترکیه و قرض گرفتن برای تهیه لباس و... .

 

اوساگوآنا زمانی که با باز شدن گیت‌های فرودگاهی کشورش مواجه شد، از مدیران باشگاه خواست بلیت بازگشت او را تهیه کنند اما اشتباه در زمان خرید بلیت توسط باشگاه باعث شد تا او مجبور شود یک هفته دیگر نیز برای بازگشت به ایران تاخیر داشته باشد. در ادامه اوساگوآنا در شرایطی به ایران بازگشت که چمدان‌هایش در ترکیه ماند. او بلافاصله برای انجام تست کرونا و قرنطینه راهی خانه‌اش شد اما گفته می‌شود طی 10 روزی که قرنطینه بوده باشگاه هیچ تماسی با او برای برطرف کردن مشکلاتش نداشته و در نهایت برای تهیه کفش شخصی با توجه به جا ماندن چمدانش مجبور شده از یکی از دوستانش قرض بگیرد.

موضوع دیگر مربوط به مطالبات این مهاجم است. اوساگوآنا که با قراردادی 150هزار دلاری به پرسپولیس پیوسته، در حالی که رسول پناه مدعی شده بخش عمده مطالباتش را دریافت کرده، تاکنون تنها حدود 50هزار دلار دریافت کرده و این در حالیست که 4 بازی (2 بازی لیگ برتر و احتمالا 2 بازی جام حذفی) به پایان فصل باقی مانده است./ ورزش سه

 

 

کپی