اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

انهدام 8 باند سرقت در خرم‌آباد

انهدام 8 باند سرقت در خرم‌آباد

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: ۸ باند سرقت طی ۱۵ روز گذشته در خرم‌آباد منهدم و ۱۲۰ نفر دستگیر شدند.

  سردار حاجی محمد مهدیان نسب  با اشاره به میزان کشفیات نیروی انتظامی شهرستان خرم‌آباد طی 15 روز گذشته اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی ماموران نیروی انتظامی شهرستان خرم‌آباد در 15 روز گذشته با انجام اقدامات پلیسی موفق به انهدام هشت باند سرقت منهدم و دستگیری 120 نفر کرده که در همین راستا 206 فقره سرقت کشف شده است.

وی افزود: طی 15 روز گذشته 457 دستگاه انواع خودرو و موتور سیکلت مختلف فاقد پلاک، پلاک مخدوش توقیف شده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان لرستان عنوان کرد: در راستای مبارزه با سودگران مرگ طی چند عملیاتی ضربتی دو کیلو و 200گرم موادمخدر اعم از سنتی و صنعتی کشف شده و همچنین 105 نفر معتاد متجاهر جمع‌آوری و به منظور بازپروری به مراکز ترک اعتیاد تحویل شده است.

وی بیان کرد:در راستای مبارزه با قاچاق کالا و مفسدان اقتصادی 9 محموله کالای قاچاق شامل لوازم خانگی، موتور سیکلت، الکل، منسوجات و پوشاک به ارزش بیش از 80میلیارد ریال توقیف همچنین 102 نفر از مجلوبین و افراد تحت تعقیب دستگاه  قضایی شناسایی و دستگیر شده است.

سردار مهدیان نسب گفت:  در زمینه ارتقاء امنیت اجتماعی ماموران نیروی انتظامی شهرستان خرم‌آباد در 15 روز گذشته با انجام اقدامات پلیسی 13 نفر از مخلان نظم و امنیت و عاملان تیراندازی در سنوات گذشته دستگیر و تعدادی سلاح جنگی و شکاری کشف شده است./ تسنیم 

 

کپی