اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

پرسپولیس 0 - ذوب آهن 1

پرسپولیس 0 - ذوب آهن 1

پرسپولیس در حالی در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر به مصاف ذوب آهن خواهد رفت که در پایان این مسابقه برای چهارمین فصل متوالی جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر خواهد برد.

به گزارش فوتبالی، شاگردان گل‌محمدی که قهرمانی خود را در لیگ برتر مسجل کرده اند با خیالی آسوده گام به این دیدار می‌گذراند اما در طرف مقابل ذوب آهن به شدت به امتیازات هفته های پایانی نیاز دارد. شاگردان بوناچیچ تنها 2 امتیاز تا منطقه سقوط فاصله دارند و خطر سقوط را بیش از پیش پشت سر خود حس می‌کنند.

اشتباهات تاثیر گذار: پس از اشتباهات پرشمار محمدحسین ترابیان و کمک‌های او در دیدار با ماشین سازی که باعث شد بوناچیچ از یک پیروزی خانگی با ذوب آهن محروم شود، هفته گذشته این اشتباهات دوباره علیه سبزپوشان اصفهانی رخ داد تا هم بوناچیچ در حسرت پیروزی خانگی بماند و هم ذوبی‌ها در منطقه خطر و در جمع فانوس  به دستان لیگ حضور داشته باشند.

حریف محبوب سرخ پوشان: پرسپولیسی ها تاکنون 7 پیروزی سه گله برابر ذوب آهن به دست آورده اند و علاوه بر آن یک بار با نتیجه 4-1 و بار دیگر هم با پیروزی شش گله، ذوب آهن را از پیش رو برداشتند.

محرومان: محمد نژاد مهدی از ذوب آهن تنها محروم این دیدار خواهد بود.

نتیجه بازی هفته گذشته: پرسپولیس مقابل نساجی با نتیجه 1_1 متوقف شد و ذوب آهن هم با نتیجه ای مشابه مقابل نفت مسجد سلیمان به تساوی رسید.

نتیجه بازی رفت: پرسپولیس در بازی رفت با سه گل از سد ذوب آهن عبور کرد. مهدی ترابی(2 گل) و علی علیپور گلزنان آن دیدار بودند.

وضعیت در جدول‌: پرسپولیس با 63 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و ذوب آهن با 26 امتیاز، دوازدهم است.

*جمعه 17 مرداد 1399

پرسپولیس – ذوب آهن  ساعت 20:30 ورزشگاه آزادی

داور: کوپال ناظمی

کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی – علی میرزابیگی

ترکیب پرسپولیس

بوژیدار رادوشویچ، محمد حسین کنعانی زادگان، شجاع خلیل زاده، مهدی شیری، وحید امیری، احمد نوراللهی، کمال کامیابی نیا، سیامک نعمتی، بشار رسن، علی علیپور و مهدی عبدی

ترکیب ذوب آهن

یوسف بهزادی، وحید محمدزاده، حمید بوحمدان، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی فر، احسان پهلوان، وفا هخامنش، فرشاد محمدی مهر، ایوان مارکوویچ، مسعود ابراهیم زاده و مهدی مهدی پور

شرح گل

گل اول ذوب آهن در دقیقه 25 (وحید محمدزاده): توپی که از کرنر ارسال شد، با تاثیرگذاری مدافع ذوب آهن و پس از برخورد به زمین، وارد دروازه ی پرسپولیس شد.

کارت زرد

پرسپولیس: بشار رسن (17)/ شجاع خلیل زاده (64)/ وحید امیری (90)

ذوب آهن: فرشاد محمدی مهر (35)/ ایوان مارکوویچ (56)

تعویض ها

پرسپولیس: امید عالیشاه به جای بشار رسن (43)/ سعید حسین پور به جای کمال کامیابی نیا (59)/ مهدی ترابی به جای سیامک نعمتی (59)/ سیدجلال حسینی به جای مهدی شیری (72)/ کریستین اوساگونا به جای مهدی عبدی (72)

ذوب آهن: رضا رحیمی به جای مهدی مهدی پور (67)/ دارکوبیدوف به جای ایوان مارکوویچ (68)/ محمد مشایخ به جای محمدرضا عباسی (80)/ علیرضا چراغعلی به جای قاسم حدادی فر (92)

دقایق حساس

نیمه اول

دقیقه 29: ضربه سر علیپور توسط دروازه بان ذوب آهن مهار شد.

دقیقه 4+45: شوت علی علیپور در محوطه ی جریمه توسط مسعود ابراهیم زاده در محوطه ی 6 قدم دفع شد.

نیمه دوم

دقیقه 46: ضربه ی سر مهدی عبدی به توپی که از نقطه ی کرنر ارسال شده بود، با فاصله ی کمی به بیرون رفت

دقیقه 63: شوت خطرناک علی علیپور در محوطه جریمه ی ذوب آهن، به تور کنار دروازه برخورد کرد.

دقیقه 74: ضربه ی سر اوساگونا روی ارسال امیری را بهزادی مهار و راهی کرنر کرد./

کپی