اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

مدرس خیابانی یکشنبه آینده در کمیسیون صنایع حضور می یابد

مدرس خیابانی یکشنبه آینده در کمیسیون صنایع حضور می یابد

رییس کمیسیون صنایع مجلس از حضور مدرس خیابانی در جلسه روز یکشنبه کمیسیون خبر داد و گفت: وزیر پیشنهادی صمت در این جلسه برنامه های خود را ارائه خواهد کرد.

 عزت الله اکبری تالار پشتی در جمع خبرنگاران درباره دیدگاه نمایندگان درخصوص وزیر پیشنهادی صمت اظهار داشت: جلسه کمیسیون یکشنبه هفته آینده با حضور مدرس خیابانی برگزار می شود و وی برنامه هایش را در این جلسه اعلام می کند

وی افزود: نمیتوان درباره  رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت پیش داوری کرد ولی فضای کلی مجلس همکاری با دولت است و نمایندگان به دنبال درگیری و خنثی سازی نیستند.
اکبری تالارپشتی در پاسخ به سوالی درباره حجم واردات کشور گفت: ما بنایمان این است که جلوی واردات غیر ضروری را بگیریم برخی موارد ضرورت واردات دارد ولی همه موارد این گونه نیست در این راستا در حال پیگیری برای ارائه طرح دو فوریتی برای الزام دولت به جلوگیری از هرگونه واردات غیر ضرور هستیم.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پاسخ به این سوالی مبنی بر اینکه چرا برخی افراد بدون داشتن تخصص لازم در کمیسیون های تخصصی عضو می‌شوند، گفت: نوع کار مجلس اینگونه است و مدیریت مستقیم اجرایی در آن مطرح نیست و نمایندگان رییس کمیسیون را انتخاب می کنند./ایرنا

کپی