اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹

انهدام باند سارقان اموال داخل خودرو در تنکابن

انهدام باند سارقان اموال داخل خودرو در تنکابن

مازندران فرمانده انتظامی استان مازندران از انهدام باند سارقان اموال داخل خودرو با 30 فقره سرقت در شهرستان تنکابن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مرتضی میرزایی درباره جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت اموال داخلی خودروها در شهرستان تنکابن، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: در اجرای این ماموریت کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی تنکابن با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق به شناسایی یک باند 3 نفره سرقت در آن شهرستان شدند.

میرزایی در ادامه، تصریح کرد: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را در حین تردد در آن شهرستان با یک خودروی سرقتی دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که متهمان در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 30 فقره سرقت اموال و قطعات داخلی خودروها در آن شهرستان اعتراف کردند، اظهار کرد: این سارقان حرفه ای پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان این نکته که رعایت مسائل امنیتی از مهمترین عامل پیشگیری از سرقت به شمار می رود، به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند.  / ایسنا

کپی