اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹

افتتاح بوستان «خبرنگار» همزمان با روز خبرنگار در کرمان

افتتاح بوستان «خبرنگار» همزمان با روز خبرنگار در کرمان

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان ویژه‌ برنامه‌های روز خبرنگار را تشریح کرد.

"سلمان متحدین" با تبریک عید غدیر خم و تقارن ایام فرخنده این عید بزرگ با روز خبرنگار گفت: افتتاح بوستان «خبرنگار» در شهرک خواجو، از جمله برنامه‌های شهرداری کرمان به مناسبت روز خبرنگار است.

وی در خصوص وجه تسمیه این بوستان در شهرک خواجو گفت: در کنار نام‌گذاری این شهرک به نام یکی از مفاخر این پهنه، تلاش شده تمام معابر اصلی این شهرک نیز به نام مفاخر و هنرمندان کشورمان به‌ ویژه مفاخر کرمانی از جمله خواجوی کرمانی، عماد کرمانی، ایرج بسطامی، ملاصدرا، همایون کرمانی، شمس تبریزی و میرداماد نام‌گذاری شود.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان افزود: بوستان خبرنگار هم به پاسداشت تلاش‌های خبرنگاران نامگذاری و المان «خبرنگار» نیز در این بوستان نصب شده است.

متحدین در خصوص سایر برنامه‌های روز خبرنگار گفت: تکریم پیشکسوتان عرصه رسانه و مطبوعات و احوال‌پرسی از ایشان توسط شهردار کرمان نیز از دیگر برنامه‌های روز خبرنگار خواهد بود.

وی به برگزاری نشست خبری با حضور اصحاب رسانه، با رعایت کامل نکات بهداشتی اشاره کرد و گفت: در صورت وجود امکان از نظر شرایط بازدید، شهردار کرمان از دفاتر چند خبرگزاری و نشریه نیز بازدید خواهد کرد.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری کرمان افزود: در صورت استقبال اصحاب رسانه، بازدید از پروژه‌های شهری نیز از دیگر برنامه‌های شهرداری کرمان به مناسبت روز خبرنگار خواهد بود./ ایسنا

کپی