اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

زن نظافتچی سارق میلیاردی از آب درآمد

زن نظافتچی سارق میلیاردی از آب درآمد

زن نظافتچی که از منزل صاحب کارش دست به سرقت میلیاردی زده بود ، دستگیر شد.

به گزارش ایران آنلاین ، دهم خرداد ماه شخصی به کلانتری 147 گلبرگ مراجعه و ماموران کلانتری را در جریان وقوع سرقت منزلش قرار می دهد. پرونده تشکیل شده با دستور قضائی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی ارجاع و تیمی از کارآگاهان مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند.

 در همین راستا،سرهنگ کارآگاه مسعود برجی جانشین پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت توضیح داد: شاکی اظهار داشت: طلا و جواهرات همسرم را برای نگهداری در بالای قفسه های کتابخانه مخفی کرده بودم که چند وقت پیش به آنها نیاز پیدا کردم و متوجه شدم جعبه ای که حاوی طلا و جواهرات بوده سرقت شده است.
این مقام انتظامی افزود: با توجه به اظهارات شاکی کارآگاهان به محل وقوع جرم رفته و با بررسی صحنه وقوع جرم متوجه می شوند سرقت داخلی بوده و سارق به محل اشرافیت کاملی داشته است.
وی تصریح کرد: شاکی دوباره برای تحقیقات به پلیس آگاهی دعوت که در اظهارت جدید خود اعلام کرد، غیر از من و همسرم کسی به کتابخانه تردد نداشته و فقط خانمی به نام ریحانه به عنوان نظافتچی ماهانه دوبار به خانه ما رفت و آمد دارد.
این مقام پلیسی، با بیان اینکه هویت نظافتچی منزل شناسایی شد، ادامه داد: نظافتچی منزل با هماهنگی های قضائی دستگیر و برای ادامه تحقیقات پلیسی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی انتقال یافت.
سرهنگ برجی در خصوص اعتراف متهم توضیح داد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به سرقت کلیه طلاجات و وجوه نقد در مجموع به ارزش یک میلیارد ریال از منزل شاکی اعتراف و اقرار داشت، وجوه نقد را خرج کردم، اما طلاجات نزد خودم می باشد که در گام بعدی از تحقیقات پلیسی کلیه طلاها کشف و به مال باخته تحویل شد.
جانشین پایگاه چهارم پلیس آگاهی در پایان گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به بزه انتسابی و کشف اموال مسروقه پرونده به دادسرا ارسال و متهم با قرار تامین مناسب روانه زندان شد.
 

کپی