اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

تعطیلی مجدد اماکن ورزشی چادگان با اوج‌گیری کرونا

تعطیلی مجدد اماکن ورزشی چادگان با اوج‌گیری کرونا

رییس اداره ورزش و جوانان چادگان گفت: با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا در شهرستان چادگان، تنها فعالیت رشته‌های ورزشی انفرادی مجاز است.

رضا آقایی اظهار کرد: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان و شیوع گسترده ویروس کرونا، برابر با دستورالعمل شبکه بهداشت و درمان و همچنین ستاد کرونا در شهرستان، فعالیت‌های تمام اماکن ورزشی (روباز و سرپوشیده) به جز رشته‌های انفرادی، مجدداً تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

وی افزود: با توجه به اینکه وضعیت چادگان در شرایط قرمز قرار دارد و شرایط خاصی در سطح شهرستان به وجود آمده است، ادامه فعالیت‌های ورزشی در باشگاه‌ها و اماکن ورزشی برای ورزشکاران و مردم خطرناک خواهد بود.

رییس اداره ورزش و جوانان چادگان تصریح کرد: با توجه به دستورالعملی که از سوی ستاد مقابله با کرونا و شبکه بهداشت دریافت کردیم، تمام فعالیت رشته‌های ورزشی گروهی و تیمی پربرخورد، تا اطلاع بعدی ممنوع خواهد بود.

آقایی ادامه داد: اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان متولی ورزش به شدت پیگیر این موضوع خواهد بود تا زنجیره این ویروس را قطع کند و سرمایه‌های ورزشی در سطح شهرستان و استان حفظ شوند.

وی در خصوص نظارت بازرسان از اماکن و باشگاه‌های ورزشی، خاطرنشان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا از اماکن ورزشی و باشگاه‌های ورزشی توسط بازرسان شهرستانی و استانی به صورت مرتب بازدید می شود و با توجه به حساسیت و شرایط خاصی که در چادگان به وجود آمده است، نظارت بیشتری بر بازرسی‌ها نسبت به قبل خواهیم داشت، همچنین با توجه به بخشنامه ابلاغ شده اگر باشگاه‌های ورزشی در این مدت رعایت نکنند، برخورد قانونی از طریق دستگاه قضایی، انجام خواهد شد./ ایسنا

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی