اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

کشف لوازم سنگ بری قاچاق در اصفهان

کشف لوازم سنگ بری قاچاق در اصفهان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف یک محموله لوازم سنگ بری خارجی قاچاق به ارزش 51 میلیارد ریال که در انباری واقع در حاشیه شهر اصفهان دپو شده بود، خبر داد.

 سرهنگ "کامران ریاحی" با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان در راستای مبارزه با قاچاق کالا و احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم با اشرافیت اطلاعاتی و هوشمندی بالای خود از دپوی محموله ای از لوازم سنگ بری خارجی قاچاق در یک انبار واقع در حاشیه شهر اصفهان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم با هماهنگی مقام قضائی از انبار مذکور بازدید به عمل آوردند که در نتیجه این عملیات 348 هزار و 390 عدد انواع لوازم سنگ بری کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان، ارزش این محموله مکشوفه را برابر اعلام کارشناسان مربوطه 51 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر و تحویل مرجع قضائی شد.

سرهنگ ریاحی اظهار داشت: پلیس به افراد فرصت طلب و سودجو که با سوء استفاده از شرایط اقتصادی کشور اقدام به وارد کردن لوازم مورد نیاز صنعتگران و احتکار آن ها کرده و با این کار در روند فعالیت تولید و صادرات آن ها اخلال ایجاد می کنند هشدار می دهد که اقدامات مجرمانه آنها به صورت ویژه پیگیری و این سودجویان با اقدام قاطع پلیس و دستگاه قضائی مواجه خواهند شد.#پلیس 

کپی