اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

اعتراف به 40 فقره سرقت منزل در یزد

اعتراف به 40 فقره سرقت منزل در یزد

فرمانده انتظامی استان یزد از دستگیری 2 سارق حرفه ای با 40 فقره سرقت منزل در یزد خبر داد.

 سردار "عباسعلی بهدانی فرد" درباره جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهر یزد شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستورکار تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی و بازنگری محل های وقوع سرقت، موفق به شناسایی مخفیگاه 2 سارق حرفه ای شدند و به همین منظور هماهنگی لازم با مقامات قضائی را به عمل آوردند.

فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه ماموران در یک عملیات ضربتی سارقان را در یک منزل مسکونی در شهر یزد دستگیر کردند خاطرنشان کرد: متهمان در اداره پلیس به 40 فقره سرقت از منازل مسکونی در شهر یزد اعتراف کردند.

بهدانی فرد با بیان اینکه متهمان این پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند، افزود: با تحقیقات پلیس، مشخص شد این افراد بیشتر دست به سرقت از منازلی می زدند که از لحاظ ایمنی و وسایل ضد سرقت در وضعیت ضعیفی قرار داشته اند لذا می طلبد شهروندان با تقویت سیستم های ضد سرقت منزل همانند قفل درب، نصب دوربین، حفاظ پنجره و ... سارقان را در رسیدن به اهداف شومشان ناکام بگذارند.#پلیس 

 

کپی