اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
به کادرفنی مان اعتماد داریم، با تمام وجود به میدان می‌رویم

سعادتمند: با کمترین خروجی ستاره جذب می‌کنیم/ استقلال پر افتخارترین تیم ایرانی در آسیاست

سعادتمند: با کمترین خروجی ستاره جذب می‌کنیم/ استقلال پر افتخارترین تیم ایرانی در آسیاست

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید تیمش در ادامه مسابقات حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

 احمد سعادتمند در گفت وگویی رادیویی درباره شرایط استقلال بیان کرد: در جریان هستید که به دلیل شیوع کرونا، لیگ و تمرینات تعطیل شد و در ادامه فرصت کمی به تیم‌ها برای آماده‌سازی داده شد. در اولین بازی، برای برگزاری یک مصاف معوقه راهی خوزستان شدیم که متاسفانه شرایط خوبی به لحاظ شیوع ویروس در آن مقطع نداشت و بعد از آن، به تناوب بازیکنان ما دچار ویروس کرونا شدند و در مقطعی ۱۵ عضو تیم ما هم کرونایی شدند.

وی ادامه داد: ما مدت قابل توجهی همه شاکله تیم را در اختیار نداشتیم ولی خدا را شکر در روزهای اخیر همه بازیکنان را به جز یکی دو مصدوم در اختیار داریم و تمریناتمان منظم برگزار می‌شود. امیدوارم با پیروزی برابر سپاهان، برای کسب سهمیه و در ادامه موفقیت در جام حذفی گام بزرگی برداریم.

مدیرعامل استقلال با اشاره به دیدار با سپاهان تاکید کرد: قبل از هرچیز برای آقای قلعه‌نویی آرزوی سلامتی و بهبودی دارم.ما استقلال هستیم و بازیکنان خوبی داریم. به کادرفنی مان اعتقاد داریم و امروز با تمام توان وارد زمین می‌شویم و بازیکنانمان تمام تلاش خود را برای موفقیت به کار خواهند گرفت.

سعادتمند همچنین گفت: قطعا باشگاه استقلال، همیشه حرف‌های زیادی برای گفتن داشته و همه می‌دانیم که استقلال پر افتخارترین تیم ایرانی در آسیا است. ما جام حذفی، لیگ قهرمانان و لیگ برتر را در پیش داریم. علی رغم مشکلات، تلاشمان روی حفظ شاکله تیم است. بنا داریم امسال کمترین خروجی را داشته باشیم و بتوانیم در نقاطی که لازم است، نسبت به جذب بازیکن اقدام کنیم. در آسیا هم برنامه داریم یک رقیب جدی باشیم و مطمئن هستم هوادارانمان را شاد خواهیم کرد.

وی بیان کرد: به هواداران خوبمان می‌گویم که بازیکنان، کادرفنی، مجموعه عوامل تیم، کادر مدیریتی، هیات مدیره و ... تلاش می‌کنند تا باشگاه استقلال بزرگی خود را داشته باشد و همچنان باعث افتخار ایران باشد./ ورزش سه به نقل از رادیو

کپی