اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

کشف اسکناس‌های جعلی در زابل

کشف اسکناس‌های جعلی در زابل

فرمانده انتظامی زابل ازکشف 334 برگ چک پول500 هزار ریالی جعلی به مبلغ167 میلیون ریال و دستگیری جاعل کلاهبردار حرفه ای خبر داد.

 احمد ثمره حسینی  اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی با استفاده از اسکناس های جعلی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان و کسبه های این شهرستان می کند، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی نامحسوس و تلاش شبانه روزی موفق شدند هویت متهم را شناسایی و پس از کسب مجوز قانونی طی عملیاتی غافلگیرانه وی را در منزلش واقع درخیابان هیرمند دستگیر کنند.

ثمره حسینی با اشاره به کشف 334 برگ چک پول جعلی در محل اختفای متهم، بیان داشت: از چک پول های جعلی کشف شده تعداد 334 برگ چک پول 500 هزار ریالی به مبلغ167 میلیون ریال بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل با بیان اینکه متهم 35 ساله  پس از بازجویی و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد، بیان داشت: پلیس با افرادی که بخواهند امنیت اقتصادی جامعه و مردم را به خطر بیندازند و برای منافع غیر قانونی خود دست به هرکاری بزنند، به شدت برخورد می کند./ فارس 

کپی