اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

سعید ابوطالب رئالیتی شو جدیدش را کلید زد

سعید ابوطالب رئالیتی شو جدیدش را کلید زد

رئالیتی شوی جدید سعید ابوطالب با عنوان «۷۷ ساعت» برای پخش از شبکه آموزش تلویزیون کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی این برنامه، ابوطالب در این خصوص توضیح داد: کاوه خداشناس و شهرزاد کمال زاده مجری بازیگران «۷۷ ساعت» هستند و مجیدافشاری، ارسلان قاسمی، سپند امیر سلیمانی، شیدا یوسفی، سولماز حصاری، نگین معتضدی و آرام جعفری چهره هایی هستند که سرگروهی تیم های مختلف شرکت کنندگان را برعهده دارند.

او افزود: لیلا اوتادی و رامتین خداپناهی نیز در کنار دوکارشناس دانشگاهی، دکتر عجمی و مهندس اسماعیلی، این مسابقه را داوری می کنند.
تاکنون دو دور از مسابقه برگزار شده و دو تیم از بین جوانان شرکت کننده به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرده اند.

---
---
---
---

کارگردان مجموعه «۷۷ ساعت» یادآور شد: در هر دور مسابقه که ۷۷ ساعت به طول می انجامد، شرکت کنندگان که از بین جوانان مستعد دانشگاهی انتخاب می شوند آیتم های مختلف و متنوع مهارتی وفعالیت های سخت و ترسناک ادونچر یاماجراجویانه را انجام می دهند.

به گفته ابوطالب این رئالیتی شو، شبانه روزی و بدون توقف و استراحت انجام می شود و به این ترتیب ۹ مسابقه خواهیم داشت که ضبط آن تا اوایل شهریور ماه طول می کشد. در پایان هر مسابقه یک گروه و در نهایت ۹ گروه برای مرحله نیمه نهایی انتخاب می شوند.

او در پایان توضیح داد: هر مسابقه با سه گروه سه نفره انجام می شود که یک بازیگر همراه دارند. در پایان مسابقه پس از ۷۷ ساعت یکی از این گروه ها به مرحله نیمه نهایی می روند. مسابقه دو بخش پیوسته دارد. بخش اول در روشنایی روز و در فضای باز به صورت مسابقات میدانی در کوهستان، جنگل و دریاچه سد شهید رجایی انجام می شود. با تاریک شدن هوا گروه ها مسابقه را داخل استودیو ادامه می دهند.

سعید ابوطالب تاکنون رئالیتی شوهای متعددی ساخته و بسیاری از بازیگران سینما و تلویزیون مقابل دوربین آنها قرار گرفته اند؛ از «رالی ایرانی»تا «هفت شهر عشق»، «هفت روز و هفت ساعت» و «شام ایرانی». 

کپی