اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

مهران رجبی سفیر مدرسه سازی در کشور شد

مهران رجبی سفیر مدرسه سازی در کشور شد

مهران رجبی بازیگرخوشنام، باسابقه و مردمی سینما و تلویزیون روز دوشنبه در آئینی به عنوان سفیر مدرسه سازی در کشور انتخاب شد.

رییس کمیسیون اقتصادی جامعه خیرین مدرسه ساز کشور روز دوشنبه در این آیین که در کرج برگزار شد به زحمات و حضور موثر این هنرمند پیشکسوت در زمان بروز بحران ها و بلایای طبیعی همچون زلزله کرمانشاه ، سیل لرستان و گلستان اشاره کرد و افزود: مهران رجبی درجمع آوری کمک ها و اهدا آنها به جامعه خیرین مدرسه سازنقش بسزایی داشته است.

دکتر محمدرضا اسپرورین خاطرنشان کرد: حضور چهره های مردمی به عنوان سفیران مدرسه ساز همواره مسیر زیباتری  را در راستای ارتقاء فرهنگ مشارکت همگانی ایفا کرده است.

وی به شرایط خاص و بحرانی استان البرز در زمینه سرانه فضای آموزشی پرداخت و یادآورشد: کارگروه ویژه برای کاهش مشکلات فضای آموزشی درسطح کشوری تشکیل شده است.

وی تصریح کرد: اعطا نشان سفیر خیرین مدرسه ساز به افراد شاخص همچون آقایرجبی در استان البرز حاکی از توجه همه مسوولان و خیرین به بحران سرانه آموزشی در این استان مهاجرپذیراست.

رییس کمیسیون اقتصادی جامعه خیرین مدرسه سازکشور اضافه کرد: با این انتخاب پیامی نیز به تمام استانها و شاخصین و هنرمندان داده می شود که برای رفع مشکلات هرمنطقه بیش ازهمه مشارکت افرادهمان منطقه می تواند راهگشا باشد.

مهران رجبی بازیگر تاتر، سینما و تلویزیون متولد  و ساکن کرج هستند./ایرنا

کپی