اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
مدیرکل بنیاد مسکن لرستان:

کار بازسازی مناطق سیل‌زده پلدختر رو به اتمام است

کار بازسازی مناطق سیل‌زده پلدختر رو به اتمام است

مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان گفت: کار بازسازی مناطق سیل‌زده پلدختر رو به اتمام است و بزودی استان‌های معین منطقه را ترک خواهند کرد.

مسعود رضایی مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان گفت: کار بازسازی مناطق سیل‌زده پلدختر رو به اتمام است و بزودی استان‌های معین منطقه را ترک خواهند کرد.

رضایی اظهارداشت: کاربازسازی در شهرستان پلدختر رو به پایان بوده و پروژه‌های شهری و روستایی سیل زده بیش از ۹۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

او افزود: کار ستاد‌های معین در استان لرستان رو به اتمام است و وقتی از استان خارج شوند براساس آمار و مستنداتی که این استان‌ها تحویل می‌دهند، ادامه کار و پرونده‌ها و پروژه‌ها را بنیاد مسکن استان پیگیری می‌کند.

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان گفت: براین اساس با حضور در شهرستان پلدختر به بررسی مشکلات و کاستی‌ها پرداخته شد تا روستا‌ها و مناطق سیل زده و احداثی از جمله روستای ملاوی با حضور مسوولان تعیین تکلیف شوند.

رضایی یادآورشد: با توجه به هدف گذاری نظام، دولت و بنیاد مسکن تا ۱۵ مردادماه جاری کار بازسازی مناطق سیلزده به اتمام می‌رسد.

مدیرکل بنیاد مسکن لرستان گفت: استان لرستان یکی از استان‌هایی است که بیشترین آمار را در کار بازسازی در سال ۱۳۹۸ داشته و به طور طبیعی این استان به عنوان پیشتاز این کار باید مقدمات کار را فراهم می‌کرد که این کار انجام شده است.

سیل فروردین ۹۸ در لرستان بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان خسارت بر جای گذاشت./ باشگاه خبرنگاران جوان

کپی