اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

2 سوداگر مرگ با یک تن تریاک دستگیر شدند

2 سوداگر مرگ با یک تن تریاک دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 سوداگر مرگ و کشف یک تن تریاک در شهرستان خاش خبر داد.

محمد قنبری امروز در گفت وگو با خبرنگار  در زاهدان اظهار کرد: با کسب خبری مبنی بر جابجایی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان مسلح از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان خاش موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان شهرستان خاش در این عملیات که با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همراه بود با یک سری کار گسترده میدانی روز گذشته محل دپو محموله مواد مخدر را در یکی از روستاهای مرزی این شهرستان شناسایی و تحت نظر گرفتند.
فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان تصریح کرد: پس از هماهنگی های لازم قضائی تکاوران پلیس با محاصره محل در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه وارد عمل شدند و ضمن دستگیری 2 قاچاقچی در بازرسی از محل یک تن تریاک کشف کردند.

قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دیگر اعضای این باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر خاطر نشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی باندهای قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود؛ چراکه چشمان تیز بین پلیس، هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است./فارس

کپی