اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹

۴۰۵ بنزینی تولید نمی شود/ارسال دعوتنامه‌های دنا پلاس اتوماتیک از اوایل مرداد

۴۰۵ بنزینی تولید نمی شود/ارسال دعوتنامه‌های دنا پلاس اتوماتیک از اوایل مرداد

معاون فروش و بازاریابی گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه در حوزه تولید خودرو تاکنون پیشرفت خوبی داشته ایم، به طوری که در مجموع ۱۴۲ هزار دستگاه تولید داشتیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل ٣١ درصد رشد داشته است، گفت: خودروی پژو جی ال ایکس بنزینی دیگر در کشور تولید نمی‌شود.

بابک رحمانی گفت: ۹۵ هزار دستگاه تاکنون تحویل داده شده است که ٢١ درصد رشد نسبت به قبل افزایش داشته است. از شهریور سال گذشته تاکنون ۵۱ هزار دستگاه معوق تحویل داده شده که این روند نسبت به مدت مشابه سال قبل، ٧٠ درصد بهبود یافته است.

رحمانی افزود: در حوزه بازاریابی و فروش مهم‌ترین هدف، انجام فرایند فروش به صورت غیرحضوری است تا با حداقل ممکن مراجعه خدمات ارائه شود. اکنون ۴۵ خدمت به صورت  غیر حضوری انجام می شود.

معاون فروش و بازاریابی گروه صنعتی ایران خودرو افزود: تلاش داریم خدمات فروش را افزایش دهیم. پروژه ckd هم تا حد زیادی تعیین و تکلیف شده است.

رحمانی در خصوص تولید خودرو Glx بنزینی هم گفت: این خودرو در حال حاضر دیگر تولید نمی‌شود.

به گفته این مقام مسئول محصول جدید ایران خودرو (کا  ١٣٢)  به زودی قیمت گذاری خواهد شد و با قیمت مصوب تحویل داده خواهد شد.

رحمانی با اشاره به تعویق تحویل برخی از قطعات خودروها تصریح کرد: ما در تلاش هستیم تا بتوانیم تمام تعهدات را به موقع انجام دهیم.

ارسال دعوتنامه‌های دنا پلاس اتوماتیک از اوایل مرداد
او در ادامه بیان کرد: دعوتنامه‌های دنا پلاس اتوماتیک از اوایل مرداد ماه برای مشتریان ارسال می‌شود. این خودرو تمام تست‌های عملکردی فنی و کیفی را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

او در خصوص تعهدات تحویل خودروها گفت: خودرو پژو جی ال ایکس انژکتوری، پژو ٢٠۶ تیپ ۵، سمند LX, پژو ٢٠۶ صندوقدار، پژو ٢٠٧، رانا، رانا پلاس، دنا، دنا پلاس و پژو ٢٠٠٨ را بر اساس تعهدات به موقع تحویل داده ایم.

/باشگاه خبرنگاران

کپی