اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
رویارویی پدر و پسر در یکی از دیدارهای مهم هفته

مهیار جباری: از شهر خودرو نمی ترسیم

مهیار جباری: از شهر خودرو نمی ترسیم
محمد محمدی سدهی

مسابقات لیگ برتر فوتبال امروز (شنبه) پیگیری می‌شود و در یکی از مسابقات هفته بیست و چهارم تیم‌های شهرخودرو و سایپا به مصاف هم خواهند رفت. تیم سایپا که با شروع مجدد لیگ و در دو بازی گذشته خود به تساوی یک، یک و صفر، صفر مقابل استقلال و سپاهان دست یافت حالا باید در مشهد به مصاف تیم سوم جدول رده‌بندی لیگ برتر برود.

مهیار جباری، هافبک جوان تیم سایپا در خصوص این دیدار به خبرنگار «ایران» گفت: «بازی سختی مقابل شهر خودرو در پیش داریم، تیم شهر خودرو مدعی است و شرایط خوبی دارد. سایپا در 2 بازی گذشته مقابل تیم‌های قدرتمند استقلال و سپاهان به تساوی دست یافت و شرایط‌مان برای ادامه بازی‌ها خوب است. امیدواریم بتوانیم در مشهد به نتیجه دلخواه دست یابیم و با یک نتیجه خوب از مشهد به تهران بازگردیم.»
او در خصوص وضعیت مشهد از نظر شیوع کرونا بیان داشت: «وضعیت مشهد قرمز است و متأسفانه وضعیت این ویروس در کشور ما به هیچ وجه مناسب نیست؛ نگران خودمان و خانواده‌مان هستیم اما باید به هر حال با این شرایط بازی کنیم. ما در زمان تعطیلی لیگ تمرینات‌مان را به‌صورت آنلاین برگزار کردیم و منتظر اعلام سازمان لیگ بودیم. باشگاه ما موافق برگزاری مسابقات است و با این شرایط باید هم با کرونا و هم تیم‌های لیگ بجنگیم. از شهرخودرو و کرونا نمی‌ترسیم و برای شکست شهرخودرو به مشهد آمدیم.» این هافبک 21 ساله سایپا پدرش مهدی جباری، سرپرست تیم شهرخودرو است و او امروز مقابل پدرش و در تیم رقیب به میدان خواهد رفت. جباری در این خصوص افزود: «پدرم  طی این سال‌ها زحمات زیادی برای من کشیده و مربی من بوده است و من زیر نظر او چیزهای زیادی یاد گرفته ام؛ مدیون و دستبوس پدرم هستم و همیشه و در همه جا از او تشکر می‌کنم.» هافیک جوان سایپا امسال نخستین سال حضورش در لیگ برتر فوتبال است و در 14 بازی لیگ نوزدهم به‌عنوان یار اصلی وارد زمین شد. او در خصوص سیاست سایپا به بازی دادن به جوان‌ها اظهار داشت: «تیم سایپا همیشه به جوانان اعتماد می‌کند و امسال هم این اتفاق افتاد و ابراهیم صادقی، مربی تیم به جوان‌ها میدان داد. می‌خواهم با عملکرد خوبم در بازی‌های پیش رو، جواب اعتماد صادقی و تیم سایپا را بدهم. هدف‌های خیلی بزرگی دارم و امیدوارم که بزودی به اهداف بزرگم برسم.»

کپی