اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

رمزگشایی از 30 فقره سرقت مسلحانه در سیستان وبلوچستان

رمزگشایی از 30 فقره سرقت مسلحانه در سیستان وبلوچستان

با تلاش شبانه روزی پلیس استان سیستان وبلوچستان ، 12 نفر از عاملان سرقت های مسلحانه و به عنف در جنوب شرق کشور دستگیر و 30 فقره انواع سرقت مسلحانه و به عنف کشف شد.

 قنبری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در این زمینه گفت: پلیس آگاهی با همکاری دیگر رده های عملیاتی سطح استان در بررسی پرونده های سرقت های مسلحانه و به عنف، در هفته گذشته 12 نفر از عاملان این سرقت ها را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند.

وی افزود: در این راستا مأموران انتظامی شهرستان های "زاهدان"، "ایرانشهر"، زابل"، "نیکشهر"، "سراوان" و "چابهار "با هماهنگی های قضائی این سارقان را در عملیات هایی مختلف دستگیر کردند.
سردار قنبری بیان داشت: در پی دستگیری این سارقان 2 دستگاه خودرو، 5 دستگاه موتورسیکلت، 18دستگاه تلفن همراه، مقادیری وجه نقد مسروقه به همراه یک قبضه سلاح کلت کمری با  مهمات مربوطه و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: متهمان در بازجوئی های به عمل آمده به 2 فقره سرقت مسلحانه خودرو، یک فقره سرقت مسلحانه منزل، 3 فقره سرقت مسلحانه تلفن همراه، یک فقره سرقت به عنف منزل، یک فقره سرقت به عنف خودرو، 4 فقره قاپ زنی و 18 فقره به عنف وجه نقد و تلفن همراه اعتراف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی خاطر نشان کرد: پلیس سیستان و بلوچستان بر تداوم اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی به ویژه در برخورد با جرایم خشن و سرقت های به عنف و مسلحانه برای افزایش رفاه اجتماعی شهروندان با حداکثر توان خود ادامه خواهد داد و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد./ فارس 

سارق مسلح منزل درتله پلیس نیکشهر

 

کپی