اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

اظهارات یک نماینده مجلس پس از ابتلا به کرونا

اظهارات یک نماینده مجلس پس از ابتلا به کرونا

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی پس از ابتلا به کرونا گفت: ماسک زدن اقدام اصلی است و حتما باید جدی گرفته شود. البته گاهی هم ممکن است فردی رعایت کند ولی دیگران نکات بهداشتی را رعایت نکنند که همین باعث انتقال می شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی اظهار کرد: من به همراه آقای نوبخت و وزیر راه و برخی مسئولین دیگر مدتی پیش از صنایع اصفهان و مجموعه های تولیدی بازدید کردیم و دو روز بعد من احساس بدن درد کردم و پس از مراجعه به دکتر به عنوان سرماخوردگی درمان شدم تا اینکه روز پنجشنبه سی تی اسکن ریه نشان داد که ریه به صورت جزئی در حد 2، 3 درصد درگیر شده است. بعد از آن تستی از طریق بینی و بزاق و آزمایش خون دادم و نهایتا دیروز اعلام کردند تستم مثبت شده است.

وی افزود: البته حال عمومی من خوب است و در منزل هستم، اما به همه

توصیه می‌کنم بیشتر مواظبت کنند و موضوع را جدی بگیرند.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس خاطرنشان کرد: ماسک زدن اقدام اصلی است و حتما باید جدی گرفته شود. البته گاهی هم ممکن است فردی رعایت کند ولی دیگران نکات بهداشتی را رعایت نکنند که همین باعث انتقال می شود. به هر حال مردم باید مراقبت کنند خصوصا در جاهایی که می تواند وسیله انتقال باشد مثل دستگیره‌های در، خودرو و هر چیز مشترکی که امکان انتقال را فراهم می کند.

حاجی دلیگانی با تاکید بر اینکه قطع نشدن زنجیره ابتلا بسیار خطرناک است، گفت: می‌شود هم کارهای روزمره را انجام داد و هم مسائل بهداشتی را رعایت کرد. باید بدانیم خطر خیلی نزدیک است ولی اگر رعایت کنیم مشکلی ایجاد نمی شود.

این عضو هیات رئیسه مجلس در پایان با بیان اینکه فعلا در جلسات مجلس حضور نمی یابد گفت که برای بازگشت به مجلس پس از طی دوره درمان، تست مجدد خواهد داد.

/ایسنا

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی