اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

دستگیری سارقان منزل هنگام فرار

دستگیری سارقان منزل هنگام فرار

چند سارق منزل که در حین سرقت، قصد فرار داشتند توسط گشت های پلیس ، دستگیر شدند.

چند روز پیش در یکی از خیابان‌های شهرک غرب، افرادی که مشکوک به سرقت بودند توسط گشتی‌های پلیس مورد شناسایی قرار گرفته و عملیات تعقیب و گریز برای دستگیری سارقان آغاز شد.

۴ سارق باخودروی پراید خود در حال فرار بودند تا اینکه پلیس متوجه می‌شود این افراد اقدام به پرت کردن اشیایی از خودرو کردند.

پلیس پس از جمع آوری این اقلام موفق به متوقف کردن خودرو و دستگیری سرنشینان آن شد.

افسر این پرونده گفت: گشتی پلیس در حال گشت زنی بودند که به یک خودروی پراید و سرنشینان آن مشکوک می‌شوند و به نظر می‌رسد این افراد در حال سرقت هستند این افراد با دیدن پلیس فرار کرده و عملیات تعقیب و گریز آغاز شد .

وی افزود: این افراد کمی جلوتر در خیابان بعدی، اشیای سنگینی را از خودروی خود به بیرون پرتاب کردند که در بررسی‌ها مشخص شد این وسایل، دیلم هستند که برای بازکردن در‌ها هنگام سرقت مورد استفاده قرار گرفت.

این افسر پلیس ادامه داد: در ادامه عملیات، خودرو متوقف شد و سرنشینان آن که همگی از ساکنین یک استان دیگر هستند، دستگیر شدند.

وی اظهار کرد: تمامی این افراد از سارقان منزل و خودرو هستند که در قالب یک باند فعالیت می‌کردند. همچنین سرکرده این باند سابقه دار است و سال گذشته هم زندانی شده بود.

این افسر پلیس کلانتری شهرک غرب بیان کرد: تاکنون ۴ سرقت از منزل توسط این باند محرز شده و در حال شناسایی مالباختگان احتمالی هستیم.

علی ۱۹ ساله یکی از متهمان این پرونده مدعی شد  اقلام کشف شده متعلق به او نیستند./ میزان 

 

کپی